Universe of the Teshaw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében

Go down 
+3
Leia Ryan
Phoebe Murdivine
Lior Teshaw
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 8:29 am

- Akkor szokj hozzá a kérdésekhez. Különben meg nem hiszem, hogy a korábbi barátaid, szerelmeid nem faggattak. Elvégre... ők csak tudtak a dologról, nem? Vagy nem is mondtad el nekik? *Kifelé sétál a folyosón, előrefele néz - nem mondhatni, hogy kifejezetten kerülné Drew tekintetét, de nem is néz rá túl gyakran.* - Nem is azt vártam, hogy térdre ess előttem, hogy mennyire a vérem fanatikusa vagy, vagy mondjuk nekilökj a falnak és minden cseppet kiszívj belőlem... *Elharapja a "csak"-ot a mondat végén, és odakint lelassít egy kicsit, elmerengve, hogy miféle tömegközlekedéssel kéne hazakerülni.*
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 8:44 am

- Ummm, emberekkel ritkábban kerültem úgy közeli kapcsolatba, hogy erre került volna a szó. Sok helyen éltünk már, több vámpírral, ők meg ugye ilyesmiket nem kérdeznek. Általában... nem, nem igazán volt olyan, akivel olyan közel kerültünk volna egymáshoz, hogy kérdezgetésre került volna sor. *Magyaráz, majd sétál Bren mellett, ő azért egyértelműen gyakrabban néz a fiúra, figyeli. Persze azért maga elé is, hogy ne lökjön fel senkit, meg ne menjen senkinek... de azért az iskola előtt a nagy Bren-figyelésben megbotlik a saját lábában, és szépen fenéken lecsúszik a pár lépcsőn. Nagy kétszáz éves vámpír nesze neked.* - Au. *Közli, miközben feltápászkodik, és Brenre néz.* - Gondolom nincs esélye, hogy ezt nem láttad, és megőrizhetem a maradék méltóságomat előtted.
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 9:02 am

- Szóval gondolom nekem sem mondtad volna el. *Vonja le a következtetést - elvégre ha más emberrel nem került olyan kapcsolatba, miért lett volna ő az első? Oldalba is löki Drewt, egy halvány mosollyal, jelezve, hogy igazán nem gond. Elvégre nem várhatja el, hogy egy kétszáz éves vámpírnak pont ő legyen különleges. Mikor aztán Drew megbotlik a saját lábában, reflexből kap utána, de már nem tudja megtartani. Először aggódva pislog, de látván, hogy a fiúnak nincs baja, kuncog.* - Jól látod, valóban nincs esélye. Na gyere, nehogy összetörd magad. *Odanyújtja a kezét, hogy segítsen feltápászkodni, majd szépen felszállnak valami tömegközlekedő eszközre, ami hazaviszi őket Brenékhez. Ott hamar rájön, hogy Aisling házon kívül van, így megvonja a vállát, és felsétál a szobájába letenni a táskáját. Alighanem Drew-val a nyomában, persze, így int az ágy felé.* - Ülj le nyugodtan. Vagy már mennél?
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 9:13 am

- Nem tudom. Sok mindentől függ. Hogy mennyire kerülünk egymáshoz közel. De hát... ezt már sose tudjuk meg. Talán elmondtam volna előbb-utóbb. Talán másképp derül ki. *Mondja, és az oldalbabökésre kicsit értetlenül pislog. Miért ne lenne különleges? Ismerjük a Doktor véleményét is. Ő kicsit sokkal több, mint kétszáz, és mégis mindenki különleges neki. Jó, a Doktor nem embervéren él... aztán ugye elterül, elfogadja Bren kezét, hogy felsegítse, majd ugye meg is érkeznek hozzájuk. Idegen ház, de hát Bren behívja. Legalábbis remélhetőleg. Ugyanis ha nem mondja, hogy bemehet, akkor szerencsétlenül, hatalmas kék szemekkel pislog rá, mert nem léphet be hívás nélkül. Ha ez megtörtént, akkor felsétál, és az engedélyt kapva le is ül Brenhez.* - Nem sietek sehova.
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 9:25 am

*Persze, csakhogy ha mindenki különleges, akkor a különleges válik átlagossá, és megintcsak nem lóg ki senki, tehát senki nem különleges. Mikor megérkeznek hozzájuk, eszébe sem jut behívni a másikat, így elég értetlenül pislog, mikor az szerencsétlenül néz rá. Aztán hirtelen leesik neki, a homlokára csap, felnevet, és még a kezét is kinyújtja Drew felé, hogy behúzza az ajtón.* - Gyere, te... szerencsétlen, nagyranőtt szúnyog... gyere be. Hozzánk bármikor bejöhetsz. *Így ha Drew nem engedi el, kézenfogva vezeti fel a szobájába, és csak ott húzza vissza a kezét, majd ő maga is leül az ágyra, miután letette a táskát.* - És nem macerás állandóan kitörölni az emlékeket? Meg... hogy harapsz meg úgy valakit, hogy nem hagysz sebet?
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 9:55 am

*Doctor Whotól elkanyarodtunk a Hihetetlen családig, no de sebaj. A lényeg az ugyanaz. Így hát akkor, amikor Bren először nem hívja be, akkor hatalmas szemekkel néz, aztán amikor megkapja az engedélyt, szépen be is sétál, kicsit morogva.* - Denevérnek hívtak már. Vérszopónak is. Még piócának is, pedig nem vízben vadászok. Speciel szúnyognak még nem. Csak ne akarj lecsapni. Az nem vicces. Bár én hímnemű vagyok, és a hímnemű szúnyogok nem is szívnak vért... *Magyaráz, majd ugye leül, és hátratámaszkodik a karjaira. És újabb kérdés, persze.* - Macerásnak nem macerás, ennyi idő után, már könnyen megy. És nem sebzem fel annyira a bőrüket... és a saját harapásom nyomát el tudom tüntetni róluk. És rendesen eszem, nem kenek össze mindent vele. *Kuncog kicsit a végén.*
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 10:00 am

- Igaz. Akkor felőlem maradhatsz denevér is, ha szeretnéd. *Mondja, miközben csakazértis gyengéden fejbekólintja Drewt, lecsapásként. Majd már az ágyon ülnek, és még mindig nem hagyja abba a kérdéseit. Drew mellett térdel, az egyik oldalán.* - És mi alapján választod ki, hogy kikből... táplálkozol? Az én emlékeimet is kitörölnéd róla? *Halványan elmosolyodik arra, hogy Drew rendesen eszik, és összeborzolja a haját.* - Ezt általában páréves korban tanítják, kétszáz évesen már igazán illik rendesen enni. *A keze csendesen ott marad, Drew fején, ujjaival a tincsei között.*
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 10:19 am

- A denevér menő. A kisegerek is pilóták akarnak lenni, ha megnőnek. És így lesznek a denevérek. *Mondja, bólogatva, más kérdés, hogy ő annyira nem jó a fapofával-adjunk-elő-hülyeségeket dologban, mint khm mások, egyesek. De akkor is, kétszáz éves, ne tessék vele vitázni a világ dolgairól. Na.* - Mi alapján... igazából az alapján, hogy mikor van alkalom rá. Más faktor nem igazán játszik bele. Téged... miért tenném? Megmondtam, hogy nem bántalak. *Igen, nem érti, miért van ez a kérdés, amikor ő nem tervezi, hogy most Bren véréből igyon.* - Jóóó, késsel-villával egy dolog, én azért másképp eszem. *Vigyorodik el, pláne, hogy Bren keze a tincsei között van.*
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 10:24 am

*Felnevet az egerek és a denevérek kapcsolatára, és hirtelen átöleli Drewt, röviden, szorosan. Aztán elhúzódik, és a hajborzolásig nem ér hozzá többet.* - A bántás az lenne, ha megölnél. *Megcsóválja a fejét, majd felnevet, és ugyebár Drew haját is összeborzolja.* - Vicces lenne késsel-villával vért enni... De... Akkor is volt már elég időd megtanulni szépen enni, mostmár igazán illik. *Visszahúzza a kezét, végigsimítva még egyszer Drew fején, és elgondolkozva nézi, majd kibukik belőle egy kérdés.* - Nagyon fáj? Mármint... nem belőled isznak, így nem tudom, mennyire tudod, de...
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:36 am

*Amikor Bren megöleli, automatikusan ölel vissza, szorosan, persze azért relatíve szorosan. Ahhoz képest, amire képes, egyáltalán nem szoros. No de nem is lenne túlzottan vicces ha megropogtatná Brent, ugye. Szóóóval, csak emberi mércével szorongatja vissza. Arra, hogy csak az lenne bántás, ingatja a fejét.* - Nem csak az bántás, ha megölsz valakit. *Mondja, majd amikor még egyszer végigsimít Bren a fején, akkor macskamód beletörleszkedik a kezének érintésébe. Macskavámpír. Vámpírmacska. Vámpírmacskaszőkeherceg. Valami olyasmi. A kérdésre picit meglepődik, láthatóan.* - Öhm... hát engem régen haraptak már meg, de... annyira... nem fáj. Sőt. Persze nem éppen a legkellemesebb, ahogy megharapnak, meg veszítesz a véredből, de... taláán... sikítozni nem szoktak. De lehet, hogy csak sokkot kapnak.
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:54 am

- Persze... egy kicsit lesarkítottam, nem csak az öléssel lehet bántani, de... egy "egyszerű" harapás, ami utána meg sem marad, és semmilyen maradandó kárt vagy változást nem okoz bennem... az nem bántás. Mármint szerintem. Sőt. *Megrázza a fejét, és láthatóan zavart, de hogy csak azért, mert nem tudja rendesen kifejezni magát, vagy más miatt... az egyelőre rejtély. Amikor Drew macskaként bújik a kezéhez, elmosolyodik, majd felnevet arra a lehetőségre, hogy talán csak sokkot kaptak. Viszont szóban nem reagál semmit, csak... mintha gyűjtögetné az erejét valamihez. Mélyeket lélegzik, egy ideig csendben néz maga elé, majd felpillant Drewra.* - És ha én ajánlanám fel? Sőt... felajánlom.
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:55 pm

- Már akinek. Lehet, hogy az áldozataim nagy része kiakadna, hogy vérbanknak használtam. Az engedélyük nélkül. Meg azért mondom... vérnyomás mélybe, szédülés, ilyesmi előfordul. No meg vannak olyan vámpírok, akik nem ilyen... kegyesek, mondhatni. *Mondja, picit vállat vonva. Érzékeli, hogy Bren habozik, mire picit félrehajtja a fejét, úgy figyeli, hogy na most miről is van szó. Aztán meghallja a kérdést, az ajánlatot... és Drew abban a pillanatban mozdul, már ott sincs az ágyon, hanem a szoba másik felében áll, döbbenten nézve Brenre.* - Tessék...? *Kérdezi, egyik kezével belekapaszkodva valami a közelében lévő bútordarabba... székbe, asztalba, szekrénybe, akármibe.* - Ez most... *Majd hirtelen megrázza a fejét.* - Nem. Most nem. Később, talán, semmiképp sem... túl korai. Túl. Ne kérd tőlem. Most még ne. Kérj meg később. *Mondja, szabad kezével beletúrva a hajába.*
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 10:57 pm

- Jó, persze, biztosan kiakadnának... de az az enyhe szédülés akkor sem annyira komoly. És igen, ők bántanak. Te viszont nem, és tudom jól, hogy sosem bántanál. *Bátorítóan mosolyog Drewra, majd nagy nehezen kiböki az ajánlatát... de nem lesz jó vége. Összerezzen, mikor Drew egy pillanat alatt tűnik el mellőle, akkor ő is visszahúzódik, egészen a falhoz, és védekezően bugyolálja be magát a takaróba.* - Korai? Miért, a többieknek szerelmet vallasz előtte? *Kissé idegesen nevet, majd megrázza a fejét. Egészen az orráig felhúzza a takarót, behunyja a szemeit, és alig hallatszik a dünnyögése.* - Nem arra kértelek, hogy változtass vámpírrá, és tégy örökifjú szeretőddé akivel aztán az idők végezetéig együtt maradsz. Mindegy. Értettem, ha nem akarod, akkor nem.
Vissza az elejére Go down
Phoebe Murdivine

Phoebe Murdivine


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 4:30 am

- Nem bántalak bizony. *Jegyzi meg, majd ugye Bren ajánlata, aminek következtében ketten a szoba két felébe kerülnek. Nézi, ahogy a sötét hajú fiú bebugyolálja magát a takaróba, és azért láthatóan gondban van vámpírunk, és a kérdésre vadul megrázza a fejét.* - Épp ellenkezőleg. A többieket nem ismerem. Látom őket, elintézem a dolgot, ott sem vagyok. Téged ismerlek. Te... Te nem vagy idegen. *Mondja kicsit sután.* - Mindig is igyekszem kerülni azokat, akikhez személyesen kötődök, hogy őket ne használjam... erre. Ráadásul pláne veled nem akarom, hogy azt hidd, hogy... csak arra kellenél.
Vissza az elejére Go down
Leia Ryan

Leia Ryan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 4:39 am

*Bizony. Mert mindenki tudja, hogy a takaró a legjobb pajzs. Amikor a szörny bemászik az ablakon a szobába, akkor is az az első gondolata, hogy "a francba, azt az embert ott nem bánthatom, takaró van rajta". Meg a baltás gyilkosnak is. Akkor is, ha láncfűrésszel van. És a gonosz, csúnya vámpírok ellen is megvéd... még jó, hogy olyanok jelenleg nem tartózkodnak a közelben. Bren hallgatja Drew szavait, majd hirtelen kinyitja a szemeit, és leengedi az arca elől a takarót.* - Te normális vagy? *Csúszik ki a száján a kérdés, majd megrázza a fejét.* - Sosem gondolnám, hogy csak erre kellek neked. Pláne, hogy én ajánlottam fel. Ha erre kellenék, akkor te már rég felhoztad volna, nem? *Kis szünetet tart, és közelebb húzódik az ágy széléhez.* - Mondom. Ha nem szeretnéd, akkor nem, ennyi. De sosem gondolnék ilyen hülyeséget. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy használnál.
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2011 3:40 am

*Vérvörös köpenyes nőalak sétál végig a leégett, félig meddig elpusztult sírkerten. Szemeiben az ezüstös fény mellett enyhe bánat tündököl. Oldalán most is ott lóg a fekete japán kard hüvelyben, azonban éllel felfelé, ahogy annak lennie kell. Mellette ott battyog lehangolt egykedvűséggel a foltos hiéna is.
- Micsoda kár ezért a hajdan olyan gyönyörű temetőért. Komolyan mondom... itt még én is elkísértettem volna, ha ide temetnek.
*A hiéna csak felnéz az ezüst szemű fekete hajú nőre, aki egy az egyben Janának néz ki, apró változásokkal.*
- Hát annyi hótzicher, hogy innen még te sem lógnál ki. Amellett az elmebeteg Varvara mellett, vagy a kissé buggyant Kras mellett valóban nem lógnál ki. Még egy bolond ide, vagy oda, teljesen mindegy.
*Morogja jól hallhatóan az állat. A nő csak rápillant, majd ártatlan arccal teszi fel a kérdést.*
- De Lagmar... miért ez az ellenséges hangnem? Tettem ellened én valamit? De most őszintén?
* A hiéna csak fújtat egyet válaszul. Úgy tűnik nem igen akaródzik neki válaszolni. Azonban a helyzet az, hogy nem is nagyon tudna. Valóban... a lidérc nem tett túl sok mindennel ellenül. Megmentette őket kétszer a haláltól, és még különleges erőket is ruházott a lányra és a hiénájára. Az egyetlen, amivel a lány és hiénája ellen tett, az mindössze annyi, hogy leölte a barátait, és szövetségeseit Jana kardjával, Jana testében. De mindennek ellenére, azok a személyek is visszatértek. És most Siqur úrnő most ismét itt van, Jana testében, azonban nem a lány nélkül. Határozott együttműködésre vette rá a nekromantát, és bizony nem is kis sikerrel művelik ezt.
Siqur elsétál egy sírkő mellett, végig simítva annak csonka, törött felszínét, egy csíkban a kormot is letörölve róla. Majd egy törött angyalszobrot csodál meg.*
- Milyen szép kifejezése is Isten halálának. Az Úr fiai, és lányai leromlott, csonka törött szobrok csupán... érzelmek nélkül. Elképesztő. Micsoda szépség... és mégis... milyen szomorú dolog.
* Mondja halkan, majd elfordul, és egy kis zölden, füvesen maradt területet vesz szemügyre. Az egész nem lehet több egy 6X6-os négyzetnél. A sír épen maradt, a hantról mintha egy szál fű nem tűnt volna el. Mint régen, most is kisállatok ülik körül, és játszadoznak rajta. A szellem csak nagy szemekkel mered a szinte képtelen látványra.*
- Milyen erő...milyen erő tarthatja egybe ezt a kis területet egy ekkora katasztrófa után?
* A hiéna csak fújtat egyet ismét, majd unott hangon szólal meg.*
- Az az erő, ami számodra úgy tűnik szinte sci-finek tűnhet. A szeretet, és a jóság ereje. Ez Anezka sírja. De ezt tudhatnád.
*A lidérc csak elmosolyodik. *
- Nos... úgy tűnik vannak még csodák. Érdekes egy dolog.
* Azzal tovább ballag a lepusztult sírkertben.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Prospero Teshawna

Prospero Teshawna


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Nov. 20.
Age : 31

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 5:48 am

*Ugyan azt teszi, mint régen. Békésen, csendben pihen a jéghidegben, tulajdonképpen kevés öltözékben. Fekete hajába bele-belekap a hideg szellő, a fiú halványan lehel, de minek? Levegőre sincsen szüksége. A kidőlt fa békésen követi testének vonalát, vagy talán fordítva, de ez szinte egyáltalán nm lényeges. A kedvenc, régi, kidőlt fája, ami még ezt a nyamvadt tüzet és pusztítást is túlélte. És miért? Annyira átkozott, hogy nem lehetett tovább rombolni. Tökéletes hely a korántsem olyan ifjú, mégis örökifjú nekromantának, aki békésen lógatja lefelé róla a lábát. Viselete fekete ing, amit félig-meddig kinyitott, tehát nem gombolt be végig, hosszú, fekete nadrág, egy sima kis surranó, néhány rúnával átszőve, persze vérörös cérnával, valamint egy egyszerű, fekete köpeny nyugszik még a fiú feje alatt, pusztán kényelmi szempontokból. Egyik karjával a tarkója alá nyúl, és úgy helyezkedik el, még kényelmesebben, miközben érzi, hogy már szinte semmi nem fáj. Szabad kezével finoman megötlri sápatag, betegesen falfehér arcát, leötörl róla néhány kis vércseppet, a vacsorája maradékát. Aztán kinyitja szemeit, amikor hangokat hall. Kipattannak a vérvörös szemek, és azonnal felül. Füle csak finoman moccan, ahogy belehallgat az éj neszébe, belezsgaol a szélbe, és megérzi azokat a bizonyos, ismerős illatokat. Békés pihenése pontosan eddig tartott. Érzi, ahogy megint felkavarodik benne minden. Felül, körbenéz, és ki is szúrja a párost, nem is olyan messze, de szerencsére szembeszél van, így az állat nem érezheti meg a szagát. Összeszűkült szemekkel figyeli egy kis ideig a párost, miközben érzi a benne viaskodó érzelmeket. Pedig már kezdett reménykedni abban, hogy nem, vége lesz mindennek, de reménytelen.. nem tud tőle szabadulni.. És ha jobban belegondol, talán nem is akar. Némán formálja a szavakat maga elé.* -Siqr. *de nem hagy fehér pászmákat lehellete, hiszen fagyos, mint a jég. Leugrik a fáról, puhán, könnyedén ér földet, majd vámpírképességeit felhasználva igyekszik közelebb osonni a lányhoz, az árnyékban maradva, láthatatlanul, majd egyszer csak megáll közvetlenül előtte, kilépve az árnyak közül, felfedve magát.* -Árnyas estét. *köszön hideg, száraz, érzelemmentes hangján, egy apró biccentéssel.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 6:00 am

*A lány léptei koránt sem némák. Nem akarja most, hogy az legyen, így bizony az avar, és az üszkös ágak, és kavicsok ropognak a talpa alatt. Mosolyogva libben, szinte keringőzik magába. Olyan most mint egy boldog kislány. De lássuk be... meg van rá az oka. Több ezer év lidércként... egy dologra koncentrálva. És most végre felszabadultan, ismét testben tehet amit szeretne. Az ügyes, és szemfüles néző azonnal kiszúrhatja, hogy a vörös köpeny, és kék farmer alatt a talpai meztelenek, és mostmár feketék a szénportól. De cseppet sem zavarja a lányt. Mellette a hiéna ballag. De csakugyan nem érzi meg a vámpír srác szagát. Szembeszél a vadállatok ellen is működik.
A lányka egy dallamocskát kezd dúdolni kellemes, mélyebb lejtésű hangján, majd amikor a fiú ráköszön, akkor ajkain egy mosoly fut végig. Nem a kedves, és naív mosoly. Sokkal inkább egy mélyebb, mindent tudó mosoly.*
- Sikolyok kísérjék utadat Jack Drágám.
* Szólal meg Jana hangján, Jana szófordulataival. Ám a Drágámot ő fűzi hozzá.*
- Látom... szerencsésen megúsztad a csatornában történteket. Ugye nem haragszol rám olyan...nagyon?
* teszi fel a kérdést, majd közelebb lép a fiúhoz, és ha az engedi, akkor kézfejével Jack arcát simítja végig. Lagmar csak prüszköl egyet oldalra, amolyan "baszd meg a lovadat" stílusban. Majd csak fordul egyet a fiú előtt, a köpenye alját szépen megforgatva, és odébb táncol kissé.*
- Örvend a szívem, hogy újra láthatlak. Mesélj nekem. Mi jó történt veled azóta, hogy visszatértél?
* Kérdi mostmár elhagyva a mindent tudó mosolyt, és hangszínt. Marad mostmár "csak" a Janás felhang. A kissé idegborzoló tónussal.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Prospero Teshawna

Prospero Teshawna


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Nov. 20.
Age : 31

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 6:15 am

*Figyeli a könnyed, táncos lépéseket, és nem igazán tudja, mit is kezdjen velük hirtelen. Ő még mindig jobb szeret halkan, némán surranni végig a helyen, és ha képes is emberi sebesség sokszorosára, akkor is inkább Surranót visel, amire rúnákat hímzett. Aztán csak áll, leengedett kezekkel a lány előtt, miközben annak ezüstös szemeit nézi, és igyekszik mindenféle érzelmet kiszűrni magából. Nem, igazából ez nem ő, ez más.. a szemek igen, de a test.. A lélek fele, vagy harmada még igen, de talán a többi.. Amikor válaszolnak neki, és a lány közelebb táncol hozzá, végigsimítva az arcán, azt hagyja, és egy pillanatra le is hunyja a szemeit, de utána ismét kinyitja, és még mindig vöröses fényben izzanak.* -Hát persze, hogy nem. Hogyan is haragudhatnék? Hiszen, meg kellett tenned.. hogy ez legyen belőlem.. *tárja szét a karjait, és hangjában érezhető némi maró gúny. Lagmar viselkedését szinte ignorálja, le sem néz a hiénára, hiszen tulajdonképpen nem is miatta jött. Aztán hátrébb lép egy fél lépést, és hagyja, hogy a leányzó arrébb táncoljon, meztelen lábaival, talpaival.* -Mondanám, hogy meg fogsz fázni, de azt hiszem, ez lehetetlen.. *súgja, miközben a lányt figyeli, hangja még mindig hideg. A kérdésre egyik szeme kérdőn feészalad, kezei visszahanyatlanak maga mellé.* -Jó? Nem sok. Tengetem napjaimat. Már egészen ügyesen tudok gyilkolás nélkül enni. És nem török össze mindent magam körül. És veled? Vagy inkább.. veletek? *kérdezi, és noha ott a belső, fájdalmas felhang, szinte semmi nem hallatszódik ki belőle.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 6:24 am

*A lány még táncol pár lépést. Aztán megáll, visszafordul. A szemeiben az a fény tündököl, ami akkor volt, amikor a pengét a fiúba mártotta. A mélységes, lélekvesztő fény. Az a lidérc Siqr aki mindig is volt. A kérdésre, hogy velük mi is van, csak legyint.*
- Sokkal inkább velem, mint velünk.
*Közli komolyan. A hangja is kissé ércesebb. A felesleges mozdulatok szinte varázsütésre tűnnek el. Ahogy a hiéna is. A nő nyakában lévő apró kirstálygömb felé veszi a sárga fénycsík az irányt.*
- Beszéljünk inkább kettesben. Kedvelem a hiénát... de sokszor idegesít.
* Végig pillant a fiún. Végig méri, mintha most látná először.*
- Meg kellett tennem? Nos... mondjuk úgy, hogy nem ártott. Hogy ezzé válj? Kétségtelen.
* Ajkain nem csillan mosoly. A gúny minden cseppjét elhessegeti. Jópár évet leélt már, hogy ezeket félre tudja rakni. Félre biccenti a fejét.*
- Jobban szeretnéd, ha csak én lennék? És a fekete hajú nem lenne velem?
* Pillantása szikrákat szór. Nem a haragét. Sokkal inkább a kíváncsiságét.*
- Óh hát igen. Miniragadozó lettél. De ha szépen folytatod a pályafutásodat, akkor lehetsz még naaaagy, és erőőőőős fenevad is. Csupán csak annyi kell hozzá, hogy megtartsd az emberséged legalább egy apró részét. Vagy az már elveszett?
*kérdi most ő enyhe gúnnyal a hangjában. Majd ismét közelebb lép, és a fiú mellkasára tapasztja csupasz tenyerét. Szemeivel a fiú vörös pillantását keresi.*
- Mondd ki azt, amit halálod pillanatában mondtál.
* Közli halkan. Hangjában elég kevés kérlelő felhang van.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Prospero Teshawna

Prospero Teshawna


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Nov. 20.
Age : 31

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 6:48 am

*Az a pillantás az, amit nem bír ki. Ugyan azt érzi, amit akkor is érzett, és ezzel nem nagyon tud mit kezdeni. Kénytelen elkapni a tekintetét a szempárról, és félrenézni, valahova, egészen addig, amíg a hiéna el nem tűnik. Majd a mozdulatok is lanyhulnak, és a lány csak krédez és kérdez, a fiú pedig úgy érzi, mint aki be van szorítva.* -Szükséges rossz egy jobb jóért, tudom, mint mindig.. Mindig ennek kellett dolgoznom. *tart egy kis szünetet. Nem beszél feleslegesen, nem ismételi meg a kérdéseket, ő nem olyan.* -Igen. Jobban szeretném, ha csak te lennél. Ugyan úgy gondolkodom rólad, mint akkor, amikor belém mártottad a pengét. *hogy mi csendül fel a hangjában? Inkább enyhe keserűség, mintsem megrovás, vagy bánat, vagy harag. Felpillant a lányra.* -Ezt persze nem kérhetem. *mondja, és ismét elnéz a lány tekintetéből. Hallja, ahogy az avar zörren meg, hallja az elnyújtott szavakat, majd keserű mosoly-szerűségre rándul az arca.* -Emberség? Ugyan.. mikor volt bennem egy cseppnyi emberség is? *kérdezi, hiszen mások mindig úgy gondolták, sosincs benne egy csepp sem. Ennek ellenére, hiába veszítette el a természetet, az állatokat, saját lelkének egy darabját, és kényszeredett arra, hogy megölje saját Mesterét, szolgált más urat, titokban, megmentette barátait mérgező szavaival, és mindig visszaadta azt, amit kapott. Mindig jogos volt, saját értékrendje szerint. Mindig azt tette, amit ő látott jónak, és akkor is megmentett egyeseket, ha azok nem kértek belőle, vagy nem erre lehetett volna számítani tőle. De sosem maradt senkinek adósa. És mégis.. mégis senki soha nem tekintette embernek. Talán egy-két kivétel akadt, de több soha.. Ahogy a lány a mellkasára tapasztja a kezét, felnéz rá, vagy inkább lenéz (sose tudom pontosan) szemei azonban nem vörösen izzanak, hanem szürkén, fénytelenül csillannak meg az éjben.* -Hiányoztál. *súgja egészen halkan, mintha minden erő kiment volna belőle, minden dac, és csak a lábai tartanák meg. Kissé üresen, kissé megtörten hangzik ez az egyetlen szó, de mégis őszintén.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 7:08 am

*A fekete hajú nő félrehajtja a fejét. Féloldalasan elmosolyodik.*
- Nem érheted? Ugyan miért ne kérhetnéd?
* Kérdi azzal a talányos kifejezéssel. Tenyere nem mozdul a fiú mellkasáról. Majd hangja tovább zeng.*
- Emberség. Tudod Jack... sok olyan dolgot tettél ami nem volt szép. Sok olyan dolgot tettél, ami miatt az emberek azt hihetik amit. De igazuk van? Ne azt szajkózd, mint egy betanított papagáj, amit ők mondanak. Mondd azt, amit te tudsz. Van benned emberség? Igen, van. Hogy ezt honnan veszem?
* Megkoppantja a halántékát.*
- A Fekete hajú "elárulta". Kicsesztél vele elég erősen. Mégis követett téged. Mégis ment utánad, és az életét is képes lett volna odaadni miattad. Hogy miért? Mert meggyőződése volt, hogy másért teszed, amit teszel. Hogy nem a saját álmaidat hajkurászod. felismerte benned azt, amit sokan nem látnak. Ha nem is tudta teljesen mit akarsz... a vakok országában akkor is a félszemű a király. Nem gondolod? Nem szereted azt a lányt... vagyis hát... mondjuk úgy, hogy nem érdekel téged. Nos rendben. Én ezt nem firtatom. HOgy hogyan érzel, az csak rajtad múlik. De remélem azzal tisztában vagy, hogy voltak...és talán vannak is... olyan idők, amikor erőfeszítések árán ugyan... de a tied lehetett volna. És ugye tudod hogy kevés olyan nő van, aki versenyre kelhetne vele... még azok között is, akikkel végeztem. És akik visszatérte. Még most... nélkülem is többet ér ennek a lánynak egy fél karja, mint azokból egy teljes. De nem is ez a lényeg. Ti ketten olyan párost alkothattatok volna, amivel birodalmakat dönthettetek volna romba ketten. Az ő állóképességével, és erejével, a te eszeddel, és a kettőtök ravaszságával. De mindegy. Nem is a Feketehajúról akarok beszélni.
* rázza meg a fejét, és továbbra is a fiú lassan kifakuló, szürke halott szemeit figyeli.*
- Itt lenne az ideje... hogy végre kilépj a megszokások árnyából, és ne a "Jobb jó" érdekében hagyd, hogy pakoljanak, mint egy értékesebb sakkfigurát. Itt az ideje, hogy végre TE magad legyél, aki a bábokat mozgatja nem gondolod? Nem unod még a dolgot? Nem fáradtál még bele, hogy csak parancsot teljesíts?
* Kérdi sorra a nő. A hangja kimért, és kemény. Talán kicsit anyáskodó is. Felfelé pislog a srácra. Majd hosszabb csend következik. A lány lassan, apró simításokkal cirógatja a fiú mellkasát. Majd mikor az kimondja ismét azt, hogy hiányzik, csak biccent egyet, és kissé lehorgasztja a fejét.*
- Köszönöm, hogy ismét kimondtad. Régóta...régóta kerestelek már én is téged.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Prospero Teshawna

Prospero Teshawna


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Nov. 20.
Age : 31

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 7:17 am

*Csak a fejét rázza.* -Nem ítélhetek, és nem dönthetek más sorsáról. Ez nem az én döntésem kell, hogy legyen. *hangsúlyoz egy kissé, majd a kérdésre, csak keserű félmosoly kúszik a szájára, és már-már megcsillanó szemekkel nézi a valahai démont, lidércet.* -Ha úgyis tudod a választ, minek kérdezel? *szalad fel egyik szemöldöke, és kissé sunyin húzódik szájának egyik sarka, miközben mostmár nem veszi le a lányról a tekintetét. Aztán jön ahosszas monológ. Hogy Jana mit és hogyan tett, hogy a lány mennyit és hogyan ér, és a fiú csak hallgatja, mint egy kőszobor, hallgatja, egészen addig, amíg meg nem unja, valahol ott, hogy ketten együtt milyenek lehettek volna, és láthatatlan sebességgel ragadja meg, hirtelen Siqr kezét.* -Lehet. *kezd bele lassan szavaiba.* -De sohasem akartam. Ahogyan most sem. Egészen mást akarok.. *lassan, kimérten beszél, miközben metszőn mélyed bele a másik tekintetébe, lassan elengedve annak kezét, és sajátját visszaengedve maga mellé.* -Álmaim sose voltak. Volt valaki, akire felnézhettem, aki törődött velem. Volt valaki, akinek tartoztam. Akinek létem végéig tartozni fogok. De ezek nem csak parancsok. Nem olyan parancsok, amiknek ellene lehetne szegülni. *rázza meg finoman a fejét.* -Ez vagyok én. Ha nem tetszik, akkor is. Valaki, aki lavírozik két dolog között folyton. Jelen pillanatban az ember és a vadállat között. És ez tölti ki az egész létemet. Mondhatni 0-24es állás. *mosolyodik el haloványan, majd a halkabb szavakra felemeli egyik kezét, most lassan, és finoman végigsimít vele a lidérc arcán.* -Miért nem jöttél vissza hamarabb? *emeli fel a lány állát, ha esetleg nem nézne rá, ha igen, akkor is az álla alá teszi a kezét, hogy ne fordulhasson el tőle.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 7:32 am

*Amikor a fiú az álla alá teszi a kezét, és végigsimít az arcán akár egy macska, dörgöli hozzá az arcát a kézhez, mely így ér hozzá. Mikor érzett utoljára ilyet? Maga sem tudja. Majd mikor a fiú elmondja azt is, hogy mit, és hogyan gondol, csak megrázza a fejét, továbbra is a srác kezén tartva az arcát.*
- Bolond vagy... de mindig is az voltál Jack.
* A hang nem megrovó. Sokkal inkább csak egy sóhaj.*
- Mindent lerendeztél neki... hiszen... azt tetted, amire nem volt sosem kedved, vagy akaratod. Ő irányította az életed... és ezek után is ő fogja, ha így folytatod. De mire jó ez neked?
* Kérdi halkan. A szemeiben keserű szomorúság csillan.*
- Nem jöttem... mert nem tudtam jönni. Az akit te olyan nagyon bálványozol... nem engedte. Mindenféle hatalmak ellen védetté tette ezt a nyomorult helyet. Csak akkor tudtam jönni. Akkor borult fel az egyensúly. Akkor volt egy ember, akit meg tudtam szállni. Azonban... nem tudtam, hogy reagálnál, ha megjelennék, és előadnám hogy én vagyok az és az aki...
* Magyarázza komolyan, majd ismét felpillant a srácra.*
- Jack... az ég áldjon meg. Miért nem tudsz te önálló lenni? Mi lenne ha csak egyszer nem parancsot várnál? Mi lenne, ha egyszer csak egytlen egyszer azt tennéd, amit te akarsz. Vagy... talán pont attól tartasz, hogy ezzel veszítenéd el a lényed egy darabját? HOgy nem tudnál mit kezdeni magaddal, és az unalom ölne meg?
* Kérdi komolyan, miközben lassan a fiú arcához ér, és gyengéden cirógatni kezdi.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Prospero Teshawna

Prospero Teshawna


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Nov. 20.
Age : 31

Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 7:56 am

*A dörgölőzésre mintha valami benne mélyen olvadozni kezdene. De nem lehet benne biztos, hiszen róla, Jack Darkfieldról van szó.* -Mire? Talán semmire. De talán mindenre. Tartoztam neki ennyivel. Ezek után pedig élem tovább ezt a valamit, amit nem nagyon nevezhetek életnek. *a bálványozás szóra megvillannak szemei, mondhatni gyilkosan tekint a lányra, és elengedi annak arcát.* -Nem bálványozom. Íg már értem. *biccent röviden, kimérten. Eltöpreng azon, hogyan is reagált volna, de ahogy végiggondolja, nem tud biztosra mondani semmit sem. Talán nem hitt volna neki. Talán hitt volna. Talán akkor minden más lett volna. Talán akkor még ő maga sem tudta. És a legrosszabb, hogy gyűlöli valamennyire a lidércet azért, amit vele tett. Mert nem hagyta élni, mert szerelmessé tette magába, úgy, hogy a fiú észre sem vette, csak a lap széli rajzok, a jegyzetek feletti kis árnyak, az álom-beli titkos, lopott percek.. villanások.. Aztán azok a szavak, amikre ismét kénytelen megragadni a lány kezét, hirtelen, és talán kicsit erősebben is szorítja meg, mint amennyire akarja, mielőtt az még cirógatni kezdhetné.* -Azt kérdezed, miért nem rohantam, és kerestelek meg? Hogy miért hagytam, hogy a szemed ott égjen bennem végig? Vagy, hogy amikor megláttam a szemedben azt az ezüst csillogást, miért nem öltelek meg, mielőtt te teszed meg ezt? Mert ezt kellett volna tennem. Olyan messzire és olyan távolra kerülnöm tőled, amennyire csak lehet.. de te mégis megtaláltál. És ugyan azokkal a szemekkel nézel rám, mint több ezer éve, és amelyekkel belém mártottad a kardot, és amikkel nem tudok mit kezdeni. Talán akkor kellett volna végeznem a Nagyúrnővel, amikor először elvitt sakkozni. Ő is azt mondta.. a harmadik fél az erősebb, aki képes felborítani mindent. De én nem akarom ezt. Nem vágyom rá. Nem kell sem a világ, sem a népek. Csak élni akarok. Lélegezni. A napon járni. Pihenni. Tanulni. Rúnákat készíteni. Mert úgy vélem, leróttam a tartozást. *és ezzel a mozdulattal, lendülettel engedi el a lány karját, és lép egy lépést hátrébb tőle, még mindig izzó, vörös szemekkel nézve rá.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében   Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pálca és kard avagy...élet a varázsvilág ölelésében
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kérések, Óhajok, Sóhajok. Avagy...panaszláda.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Universe of the Teshaw :: Karakteres játék :: Kapu a Jóságba-
Ugrás: