Universe of the Teshaw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karmok és a Denevér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 10:22 am

*Ahogy a kiscsaj Mária Teréziát említi, Karom reflexbő vált magyarra.*
- A nyelvet ugyan beszélem. A történetet nem igen ismerem. Hogy érted a lovas dolgot?
* Kérdi félrebiccentett fejjel, majd a lány elismerő szavaira elmosolyodik.*
- Nem vagyok éppen műszaki zseni. De ezt meg akartam csinálni. Így megcsináltam. A Mustang felépítését álmomból felébresztve is tudom. Csak ennyire tanultam meg.
*Közli mosolyogva. Majd amikor beérnek, és történik ami történik, Karom is felröhög, hogy Vix már egy beszólással indít Scottnál. Majd Jane-re a szóvicc. Azon már meg sem lepődik, hogy Küklopsz csöndben marad, ellenben a vörös hajú kedves lány felnevet.*
- Jóóóó... nálad a pont. Szép volt.
*veszi a poént, és nem sértődik meg. Teljesen jó. Majd Gabriel elmosolyodik.*
- Na Szmöre... nézd a sorozatod, mert lemaradsz a nagy csókról.
*Azzal ő megindul tovább. Út közben még láthat Vixen egy lányt átszaladni a falon, egy kék szőrös kobold féle srácot elteleportálni, enyhe kénszagot hagyva maga mögött, egy sötétebb bőrű srácot gördeszkával a hóna alatt, valamint egy vékony, karcsú csinos goth beütésű csajt, elől két ősz tinccsel. Ám Gabriel nem áll meg. Egyenesen az emeletre megy, ahol a prof irodájába nyit be, majd maga előtt betolja a lányt.
A szoba végén egy férfi üldögél tolószékben. Kopasz, simára borotvált fej, kissé hosszúkás arc, és elegáns öltözék. Épp egy hófehér hajú sötétebb bőrű szép nővel tárgyal.*
- Nos... Ororo... ennyi lenne.
*Majd amikor megpillantja a jövevényeket, akkor elmosolyodik.*
- Gabriel. De jó, hogy jössz. Segíteni kéne Ororonak. Légy olyan kedves.
*Vix azt láthatja, hogy Gabriel elmosolyodik, és azonnal oda lép a sötét bőrű nőhöz. A fiú szemeiben furcsa fény csillan. Ragaszkodás, rajongás, szeretet. Amikor távoznak, az ajtó becsukódik mögöttük. A professzor pedig mosolyogva nézi még a csukott nyílászárót.*
- Gabriel furcsa egy szerzet. Amikor először idekerült, csak Ororonak volt hajlandó megszólalni. Senki mással nem beszélt. Csak őt hallgatta meg, és csak az ő szavát vette figyelembe. Ennek jórésze megváltozott hála az egeknek. Azonban Ororo még mindig az a nő aki teljesen képes Gabrielt irányítani, ha elszabadul.
* Csóválja meg a fejét kissé mélázó mosollyal a férfi. Majd Vixen felé fordul.*
- Charles Xavier vagyok. Az ittenieknek csak Professzor. Üdvözöllek nálunk. Gondolom Gabriel nagyvonalakban elmondta amit el kellett.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:10 am

*Vix az hitte, A Mária teréziás történet jóval ismertebb, s nem szorul magyarázatra, ám Gabe visszakérdzeését hallva rá kell jönnie, hogy tévedett. El is pirul kissé, mikor választ kér tőlle a srác.*
- Háát ööö. A rossznyelvek szerint... nem enyhe zoofilia befigyelt nála. Szerette a lovászokat.. És a lovakat.
*A lány arcára elégedett rókavigyor kúszik, látva, hogy nem lett megtépve a grabanca a spontán szóviccért. Ám a Szmöre megszólításra felkapja a fejét.*
- Szmöree? - *grimaszol berzenkedve. *- Maradjunk a Vixennél, ha kérhetem. - *mondja, majd kíváncsian figyeli a teleportáló, falon átsétáló és egyéb szerzeteket. A goth csajszi sem kerüli el a foygelmét. ~ Nocsak.. fajtárs! Bár elég mufurc...~ gondolja, majd megfigyeléséből Gabriel zökkenti ki, s ezekután engedelmesen követi a srácot.
Mikor a profhoz és Ciklonhoz érnek, Vixi elkapja Gabriel pillantását, és gondolatban megereszt egy morcos fújást a nő felé. Ezután végighallgatja a Professzor áradozását az Ororo nevű nőről, s hozzáállása ellenére udvarias, érdklődő hangon szólal meg.*
- Együtt vannak? - *kérdi kíváncsiskodva, amolyan terepszemleként. Mer tnem tartaná meglepőnek, ha ez lenne a helyzet,már csak az ugrásra kész hozzáállást látva sem, amellyel Gabriel a nő segítségére sietett. *
- Nagyvonalakban, valóban. A sulit a felnőttek és a maga mentális képességei védik, ez egyfajta kollégium rejtőzködő mutánsoknak, de a közeli High-ba kell bejárni és mutánsmentes viselkedést meg jókislányságot várnak el. - *sorolja a lány, amit megjegyzett.* - Koszt-kvártély elméletileg ingyen, cserébe maga a főnök. Kihagytam valamit? - kérdezi még Vix, s hangja semleges, szinte közömbös. Majd várja a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 8:25 am


*A Mária Teréziás válasz egy kissé érdekes kifejezést ránt a fiú arcára.
- Hát... nehezen tudom elképzelni... de végülis engem ez nem nagyon érdekel. Ami a Zoofíliát érinti... nos... van olyan mutáns... és itt had ne mutogassak ujjal, aki állattá tud változni. Akkor az is zoofiliának minősül, hogy ha teszem azt egy...farkast, vagy egy bármilyen más alakváltót húznék?
*Kérdi komolyan. Majd amikor már odaát vannak a szobában, és Janet Szmörének titulálja Gabriel, majd Vix válaszol rá a srác csak mosolyogva fordul vissza.*
- Bocsi... Szmörének Miss Greyt hívom a vörös haja miatt. Ne rád értettem. De ha Vixnek akarod, hogy hívjalak...
* Majd ahogy a lány bekérdez később a profnál Gabriel-Ciklon kapcsolatán, a férfi kissé összeráncolja a homlokát.
- Nos... ami azt illeti... Nem. Gabriel sokkal inkább... amolyan anyafélének tekinti Ciklont. Bármikor a tűzön is átgázolna érte, ha bajba kerülne. De hogy szerelmi kapcsolat lenne köztük? Nem. Amennyire én tudom... és ha élhetek egy szóviccel... Karom Páratlan.
*Közli elmosolyodva, majd meghallgatja a lány eléggé sarkított elbeszélését az iskoláról.*
- Nos igen. Nagyvonalakban ez a lényeg. Amíg súlyosan törvénybe ütköző dolog nem történik, addig megpróbálunk mindent elrendezni. A pénzre ne legyen gondod.
* Közli a professzor.*
- Most pedig... ha gondolod, akkor szólok valakinek, aki megmutatja a szobádat. Aztán... körbe mehetsz a házban, és összeismerkedhetsz emberekkel.
*Mondja mosolyogva. Majd ha a lány rábólint, akkor nemsokára a falon át egy fiatal barnahajú lány suhan be.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 6:35 am

*Vix elvigyorodik, látva Gabe reakcióját.*
- Én sem tudom, hogy sikerülne, ez csak egy pletyka. De annak vaskos...- bólint a lány, majd a kérdésre, hogy ha Gabe alakváltóval henteregne, az zoofiliának számítana-e, vállat ránt. (rántott váll, nyamnyam. Bevállalod?) *
- Csak ha állatalakban teszed vele.
*Később csodálkozva fordul a srác felé, hallva, hogy kire is vonatkozik a Szmöre elnevezés.*
- Jaaah, bocs! - *hangzik a megvilágosodás hangja, majd mosolyogva folytatja.*
- Igazából.. Még nem mutatkoztam be: An..- *megakad egy félpillanatra, majd erdeti nevével fejezi be. - ette Cooper. Vix, Vixi, Vixen...de a Kisvukkra is hallgatok, pláne, ha hotdog van nálad.

*A prof válaszát Vix nyugtázza.*
- Akkor jó. - *Hogy akkor rossz lett volna-e, ha Karom foglalt, abba a gondolatba nem megy bele. De tény, hogy jó stílusa van a srácnak... A pénzre ne legyen gondod mondatra felvonja a szemöldökét, majd úgy dönt, nem kell tudnia, honnan fedezik majd a költséges ízlését, ez legyen a profék gondja. Ha ennyire vigyázni akarnak a bundájára, hát egészségükre, ő csak örülni tud neki. Mindezek után még bólint, majd elköszön, s persze meglepett arrcot vág a falon átkúszó lányzó láttán.*
- Hűha, jó kis trükk. - állapítja meg elismerően, s közelebb lép a kiscsajhoz. - Hejhó!- üdvözli, majd várja, hogy emgtudja a lány nevét.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:02 am

*A barna hajú lány arcán folyamatos, kissé talán szertelen mosoly. A haja is kissé szerte szét, hátul lófarokba fogva. Egy kék farmer, színes, mintás blúz féleség, és azon egy laza, cseresznyevirág szín kötött felső. Ahogy megáll a Prof-Vixen páros előtt, integet egyet a kerekes székes férfinak. Majd a lányon a sor.*
- Ohhh...Helllloooo. Kitty vagyok. Kitty Pride. Az itteniek csak Árnymacskának hívnak. Miben segíthetek?
*Erre a Prof szólal meg, a lányra pillantva.*
- A kisasszony itt Anette Cooper, és nálunk fog lakni. Lennél olyan kedves, megmutatnád a szobáját?
*Kérdi félmosollyal, majd a lány is biccent, és elindul kifelé. Természetesen (neki természetesen) a falon át. Majd az ajtó még Vixen előtt nyílik.*
- Bocs... ne haragudj... erről mindig elfeledkezem.
* Közi a tarkóját vakargatva. Majd ha a lány megindul Kitty után, akkor közben Árnymacska csevegni próbál.*
- Nos... tehát itt fogsz lakni? Öööö...nem mintha ez baj lenne... csak gondoltam megkérdem. És... ismered már itt a járást? Gyere... erre...
*Azzal egy folyosón elfordulva elhaladnak egy ajtó előtt, ami félig nyitva van. A kép ami Vix elé tárul, az érdekes. A fehér hajú nő, és Gabriel egy kis kertnek berendezett szobában állnak. Még a padló is gyeppel van burkolva. A nő laza mozdulatokkal irányítgat egy felhőcskét, amiből eső esik a kis méretű fákra. A szoba igazából egy komplett kis erdő, vagy inkább tisztás miniatűr mása. Kis patak (ami persze egy műsziklából tör elő), azon apró kőhíd.
Gabriel a tisztáson térdel, és egy kis metsző ollóval avatott mozdulatokkal metszi a kis bonsai fenyőket.
Majd ha a lány tovább megy Kitty után, pár lépésre egy ajtó előtt áll meg a lány.*
- Ez lesz a szobád.
*Mutat az ajtóra. Ha Vixen belép, akkor egy tágas, és (jelen pillanatban a lámpa miatt) fényes szobát láthat.*
- Megfelelő a szoba, vagy... szeretnél még körbe nézni?
* Kérdi Kitty mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 8:35 am

*Vixen felkuncog, ahogy a kis kerge lányzó Hello- Kittyzik...Kár, ha előbb tudja a nevét, akkor ő maga süti el ezt a -minden bizonnyal már olcsó - poént. A prof bemutatja Anettet, ső, bár filózik kicsit azon, hogy kijavítsa Anne-re, végül nem teszi. Az itteniek szájából valahogy nem hangzik olyan szörnyen ez a szülei által Vixennel úgy megutáltatott név.
Mikor Kitty átsuhan a fallon, Vix eg ypillanatig értetlenül mered rá, s mikor a lányka kinyitja az ajtót, és teljes zavarban ácsorog és szabadkozik, vukkunk teli szájjal felkacag.*
- Szeretnék én így elfelejtkezni a korlátaimról! - vigyorog elismerően, s mikor elhalad Kitty mellett, barátian hátbaveregeti. Az ezt követő kérdéseken csak a szemét forgatja, majd türelmesen válaszolgat.*
- Nem, még csak ismerkedem a hellyel. Gabriel ragadott grabancon és hozott ide, és először a Profhoz mentünk, szóval fogalmam sincs, mi merre van.
Ahogy elhaladnak a kertecske előtt, Vix bekukkant, s a fenyőhöz szokott orra jólesően szimatolja a benti esős illatokat, s magában megjegyzi az ide vezető utat. Biztos, hogy be fog majd surranni, ha alkalma adódik rá.
Ahogy tovább haladnak, s a lányzó megmutatja neki az első szobát, bepillant, és elismerően bólogat.*
- Eejha, takaros! - *dicséri, majd halva Kitty kérdését, a fejét rázza. *-Neem, nem, azt hiszem, ez bőven jó nekem - *mosolyog Árnymacskára, s körbejárja a szobát. Ha a lányka követi, akkor hallhatja, ahogy Vix a tükrös pipereasztalkát méltatja. A másik, ami nagyon kivívja az elismerését, az a fürdőszoba és kádja, Kitty láthatja, hogy az új lányt igencsak meggyőzte a berendezés a maradásról.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 8:54 am

*Igen. Kitty Gabriel nevére kicsit felkuncog.*
- No... grabancon ragadott? És a fantáziád is megfogta?
*Kérdi mosolyogva, majd amikor a szobába beérnek, akkor folytatja a gondolatsort. Hiába... ő már tudja azt, amit VIx még nem nagyon. Gabriel genetikus alakításai miatt mind a füle, a szaglása, és a látása is kegyetlen erős. Mondhatni... a Hydra a tökéletes ragadozót hozta létre.*
- Nem csodálkoznék rajta... Iszonyatosan jó pasi... és... ha látnád harcolni... vagy edzés közben... komolyan. Amikor azt a Kungfu izét csinálja... elképesztő. És olyan tökéletes, és hibátlan a bőre... úgy értem... a felsőtestének az egybefüggő felszíne... egy karcolás sincs rajta, pedig láttam én már acéloszlopot is a gyomrában.
*Közli komolyan. Nos igen... valószínűleg Magnetóval vívott egyik harc végeredménye volt. Ám ezt Vix még nem igen tudhatja.*
- Na ha tetszik, akkor nagyon örülök.
* Közli a lány, majd lassan nekitámaszkodik az ajtófélnek, miközben behúzza maga mögött az ajtót.*
- Köztünk legyen szólva... Gabriel elég furcsa figura. Keveset tudni róla. A Prof nem mesél... őt meg nem nagyon kérdezzük. A Története alapjait ismerjük. De semmi mást.
*Mondja halkan.*
- Amikor ide kerül, bizalmatlan, szótlan, majdnem néma volt. Szinte senkivel nem beszélt. Ez alól mint láthattad... Ciklon volt a kivétel. Valamiért hozzá az első pillanattól vonzódik. Ő ezt úgy magyarázta egyszer a kertben holdnézés közben...gyakran nézi a holdat. Vagy az erkélyéről, vagy a kertből...hogy a természetet érzi belőle.
*Megvonja a vállát.*
- Jut is eszembe... van egy erkélyed. Ott az ajtaja. Bár gondolom... most valószínűleg az lesz a válaszod, hogy "Ne mondd, nyilvánvaló kapitány..." De na... azt mondta a prof, mutassam meg a dolgokat.
*Pirul el a lány a nyilvánvaló rámutatás miatt.*
- A fürdőt megtaláltad... ezen kívül van a folyosón, valamint a szobák nagy részében. Odakint... az erkélyről majd láthatod... ott a medence kint. Éjszakai fürdőzés megengedett, nincs takarodó... sem semmi. Az én szobám a folyosó végén található. Két-három ajtóra pedig...
*Majd a lány egy pillanatra megugrik, és amikor lenéz szinte felsikolt. Első pillanatban nehéz eldönteni, hogy milyen sikoly ez. Rémült, vagy inkább fangirl sikoly. Majd Vix megérezheti azt a jellegzetes méz szagot, amit a vadászgörények bundája áraszt. Mire Kitty is megszólal.*
- Pracli! Te meg mit keresel itt? Hogy jöttél ki a ketrecből? Vagy Gabriel már megint szabadon engedett a szobájában, te meg megtaláltad a kijáratot? Ejnye... Na ha már itt vagy... nézd. Ő itt Ann... vagy... Vixen ha jól hallottam... Vixen... bemutatom neked Praclit. Ő Gabriel kisbarátja.
*Mutatja a lánynak a tündérien aranyos kerekfülű vadászgörénykét.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 10:01 am

*Vix meglepetten ráncolja ahomlokát a lányka kérdésére.*
- Mi? Hogy? - kérdi hökkenten, majd hanyagul folytatja, miután feleszmél* - Ugyan, mirt tette volna? -*hárítja a kérdést, majd később hallva Kitty áradozását, ismét csak szemöldökráncolásra futja tőle.*
- Hogy MEVAN? Acéloszlopot?? -*megrázza a fejét hitetlenkedve, majd kicsit támadóbb stratégiát választ a pasitéma elkerülésére*.- És különben is, miért nem csapsz le rá, vadászod be őt Te, ha így odavagy érte? - *kérdi zavartan, értetlenkedve Árnymacskát.
A lány további történetére figyel, hiába nézelődik közben a szobában is. ~ No igen, nem mindegy, hogy őt érzi a természetben, vagy a természetet érzi Benne~. gondolja kissé 18karikásan, de csak bólogat, hogy érti.*
- A Hold tényleg szép dolog, bár én a csillagokat is szeretném, ha ezektől az átkozott utcai lámpáktól lehetne látni belőlük bármit is. - morgolódik, majd árnymacska elpirulós szabadkozásán felkuncog.*
- Tényleg filóztam ezen a válaszon, de ott a pont. Azért a lámpát és a törölközőt ne kezdd el bemutatni nekem, jó? -* kéri vigyorogva, majd folytatja*- De ne aggódj,fel nem tűnt volna, ha nem mutatod. Egyelőre ugyanis csak a üggönyökkel szemztem. Szépek nagyon, tetszik az esésük. - *dicséri a lágyan libbenő anyagot, s őszintén beszél, nem gúnyolódik.*
- Nincs takarodó? Hahááj, Hawaii!- örül meg Vix a hírnek, s a medence hírét is elraktározza magában. Neem is rossz ötlet. Vajon mit szólnának a bentlakók, ha egy medencésbulin közéjük ugrana egy róka? Vix ajkára gonoszkás, sunyi vigyor kúszik, majd Kitty sikkantására összerezzen, s felkapja a fejét. Azután pedig megpróbálja beazonosítani a különös, édeskés illatot, majd az elé tartott kisjószágot. A róka ösztönös kíváncsisága és óvatossága az ember meglepődésével párosul vix esetében, így nem meglepő, hogy lassan óvakodik közelebb, tágra nyílt szemekkel, s halkan szimatolva.
- Pracli?. kérdi hitetlenkedve, majd lmosolyodik. - Oookééé...Mi ez a kegyetlenül jópofa kis vakarék? - kérdi lassan, mint aki nem tudja, hogy felnevessen és összeölelgesse a kis vackort, vagy grabancánál megragadva a feje fölé emelje, s úgy szemlélje, szigorúan megfigyelési szándékkal.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 10:21 am

*A visszatámadásra Kitty csak felnevet.*
- Megtenném... de hidd el... bizonyos okok arra késztetnek, hogy mégse próbálkozzak be nála. Többek között... pasim van. Meg hát... nem is hiszem, hogy Gabriel úgy nézne rám mint... "nőre". Sokkal inkább mint Kishúga... úgy viszonyul hozzám.
*Vonja meg a vállát. Majd a lány visszakérdezésére, hogy Acéloszlop, csak bólint.*
- Igeeen. Volt egy kellemetlen összetűzésünk egy... másik mustáns csapattal. És a vezetőjük Magnetó...gondolom a fantáziadús nevéből kitalálod mi a képessége... igen mágneses ereje van... egy acél oszlopot vágott a csapat közé. És Gabrielt nyársalta fel. Ő meg felborult, mint a krumpliszsák, majd csak azt vettük észre, hogy feltápászkodik, lenyesi a karmaival rövidre a csövet, és úgy indul Magnetó felé. A sebe amit az oszlop ütött rágyógyult az idegen testre, és nekiment Magnetónak. Viszont mivel Gabrielben nincs acél...vagy fém, csak akkor az a cső volt... Magnetó azt használva hajította át három ház felett.
Sikerült ugyan leszerelnünk a csapatot, de Magnetóék visszavonultak. Gabrielből a kérésére kihúztuk a csövet, mire ő morogva közölte, hogy ez neki felér egy vereséggel. És mit mondjak... azóta is szívből rühelli azt a csapatot.
*Közli komolyan. Majd a lány válaszára, hogy szép a függöny, mosolyogva biccent egyet.*
- Köszönjük. A Professzor rengeteg pénzt költ a villa szépen tartására. Mindig csinál valamit. És nem, nincs takarodó.
* Mondja mosolyogva. Majd amikor előkerül a kis csavargó, és Vix tipikusan egy róka mozulataival és óvatosságával jön a kisállat felé, a lány csak felnevet.*
- Pracli egy vadászgörény. És Gabriel kisállata mint mondtam. Egy nagyon kezes kis jószág. Mint láthatod, barátságos, és egyáltalán nem harap. Nem volt még olyan ember a házban akit megharapott volna.
*Egy pillanatra elgondolkodik.*
- De igen volt. Scott. Őt valamiért nem szereti.
*Magyarázza félebiccentett fejjel, ahogy nézi a lányt.*

Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 3:09 am

*Vix elraktározza magában Kitty válaszát, már ami a Gabrielre való pályázást illeti, majd figyelmesen, későb bkissé elhűlve hallgatja a beszámolót Magnetóról és az összecsapásról. A férfi nevét hallva, azaz a kitalálod kezdetű mondatra azonban csakazért is belekotyog, amolyan szemtelen-róka módjára.*
- Micsoda? mágneses viharban kering az áramfejlesztő körül? - *kérdi gúnyosan, majd amikor Kitty hozzáteszi, hogy mágneses ereje van, Vix bocsánatkérően, somolyogva válaszol:* - Az lett volna a második tippem.- szélesedik a vigyora, csak hogy azonnal le is fagyjon orcájáról, hallva a folytatást. *
- Azt.. a büdös... mágnestetvet...- *közli lassan, döbbenten, majd megrázza a fejét.* - És a fájdalomküszöb? Gabrielnek az sincsen? vagyishogy.. hogy a francba bírta ki? Mert azt értem, hogy túléli, naná...de ép ésszel?!- A Kisvukkjól hallhatóan kissé fennakadt a témán.

Ezt a döbbenetet körülbelül Pracli megjelenésekor sikerül elengednie végül,ahogy figyelme a kisjószág felé fordul, majd óvatosan megszagoltatja vele a kezét.*
- Szervusz Pracli. Én Vix vagyok, bár ez neked oly mindegy. Na. láttál-e már rókát, vagy neked is új ez az ismerkedősdi? - kezd el össze-vissza gügyögni a kis jószágnak, kittyról szinte teljesen elfelejtkezve, miközben tenyerét nyújtja Pracli felé, s várja a reakciót, és erősen reméli, hogy Scott és az ő szaga annyira különbözik egymástól, hogy még véletlenül sem keverheti össze a kettőt a vadárgörke.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 7:24 am

*Kitty a rókalány válaszára felnevet. Miszerint mágneses viharban kering... majd amikor a kiscsaj csak elhűl, hogy Gabriel felállt ezután, csak megvonja a vállát, de az ajkairól komoly válasz reppen.*
- Nem tudom. Az biztos, hogy érez fájdalmat. De hogy meddig terjed a fájdalom küszöbe... fogalmam sincs. A Professzor azt mondta egyszer... illetve fél fallal kaptam el a beszélgetést... hogy Gabriel valami kísérleti alany volt egy szervezetnél. És rengeteg módosítást hajtottak végre rajta... ez nagy valószínűséggel kiterjed erre is. Vagy... csak a képzése miatt... de a lényeg, hogy ezután felállt, és harcolt.
*Mondja halkan.*
- Senkinek nem mesélt a múltjáról, és nem is nagyon kérdezi senki. Az biztos, hogy szereti a botanikát, és a természetet. Szeret kertészkedni Ciklonnal...imád motorozni...parkűrözik, és harcművészeteket gyakorol szinte mindig, ha nem a fent említett hobbijainak hódol. Jah és persze...
*itt megemeli, majd vissza engedi Praclit, aki méltatlankodva fúj egyet*
- ...Pracli. Ő a másik nagy hobbi. Ciklontól kapta...ki mástól... legalább két éve. És azóta oda-vissza van érte.
* Ahogy a lány a görényke felé nyúl, az oda dugja a fejét, és szimatol egy kicsit, majd csak megnyalja a lány kezét kétszer háromszor. Majd fúj egyet...de aztán megint megnyalja. Kitty közben szólal meg.*
- Úgy látszik kedvel...
*Azzal oda nyújtja a kisállatot a lánynak. Ha az átveszi, akkor kicsit talán durvább, de azért puha bundát érinthet. Nem olyan nagyon selymes, mint gondolná az ember. Majd az állatka puhasága, és ahogy tartja a kisállat szívének dobogása, ami feltűnhet neki. Nem, ez nem jelent semmit. De érdekes lehet azért. Majd Pracli tekeregni kezd, és ha a lány kezéből sikerül elszabadulni, akkor az alkarján, majd a vállán át a nyakához mászik, és ott állapodik meg. Ha leveszik onnan, akkor oké... ha nem, akkor lehet kicsit összekaristolja kis karmaival a lány nyakát... persze nem szándékosan.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:16 am

*Kitty megjegyzésére önkéntelen, prüszkölésszerű nevetés bukik ki Vixenből.*
- Fél _fallal_!-* ismétli a marha mókás kifejezést, s a fejét csóválja hozzá, ám ezután figyelmesen hallgatja a nevére rászolgáló Árnymacskát.
~Szóval még a falnak is füle van... aki Kittyregeti a szennyest?~ jegyzi meg gondolatban, majd később hangosan is megemlíti ugyanezen szavakat. Ám egyelőre még hallgatja a lány meséjét, s előbb a parkűrre csillan fel a szeme, s arra is kommentel.*
- Hűha, azt viszont nagyon megnézném! *Lelkesedik a rókalány, s ha nem emberi alakjában lenne, erőteljesen csóválná a farkát.*
- Meeg is értem, Tüneményes kis dög! - feleli mosolyogva a görényke fújása után. Látva, hogy a jószágnak nincs kifogása ellene, őt, még az ujját is megnyalogatja, majd Kitty is megerősíti, hogy Pracli kedveli őt, elfogadja a felé nyújtott kisállatot. Elmosolyodik, ahogy kezében tarrtja az apróságot, s érzi annak szapora szíverését. Azt persze tudja, hogy a kisebb állatoknak szaporább a pulzusa, így nem lepődik meg. Mégis, különös érzés ilyen közel lenni egy állatkához, amelyik kivételesen nem préda, s még él is.
és iTT mondja ki korábban félrerakott gondolatát.*
- Nem szoktak haragudni rád, amiért ilyesmi, személyes dolgokat megosztasz mással? Nem morcosak rád a fülelés miatt? vagy inkább falazik mindenki? - *próbálja meg mosolyogva felmérni a többiek hozzáállását, no meg azt, hogy mi az átlag, mihez kell majd igazodnia, vagy szándékosan ellentmondania.
Ahogy a kis görény nekiáll ficeregni, Vix aggódva próbálja visszatartani, ám nem mer túl erősen ráfogni az apróságra, így Pracli hamar meglóg, csak hogy a rókalány göcögő kuncogásától kísérve tényleg eljusson a nyakig. Ahol azonban Vix megmerevedik, s mozdulni sem mer, nehogy lelökje magáról a görényt. Segítségkérően pislog Kittyre, hogy most mi tévő legyen? **
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:43 am

- Hát... mit mondjak... a srácban állandóan van valami... olyan ami csak az embervért ízlelt nagy, ragadozó macskákat jellemzi. Visszafojtott energia, és kecsesség. De amikor fut, és ugrik, akkor látszik ez igazán. Csak olyankor nem fojtja vissza azt, ami benne rejlik. Elképesztő. Amit olyankor csinál, az nagyon durván néz ki. De mondom... talán lesz szerencséd látni gyakorolni is. Elmebeteg a mozgása. Olyan laza, hogy az valami elképesztő.
*Itt kissé el is pirul. Vix szinte láthatja a gondolatait. Elég valószínű, hogy az járhat a fejében, hogy miket tudhat a srác az ágyban. De nem mondja ki. Majd inkább áttér a kérdésre, amit feltettek.*
- Neeem szoktam én hallgatózni. Tényleg nem. Akkor is véletlenül épp a profhoz akartam bemenni, csak voltak nála. És azért kicsit pofátlan dolog lett volna a falon hirtelen kilépni, miközben beszélt.
*Mondja kicsit zavartan piszkálva az egyik előre hulló tincsét.
Mikor a lány segélykérőn pillant rá, csak leemeli a kis miniragadozót, majd elindul kifelé.*
- Vissza viszem a szobába. Gabriel valószínűleg frászt kapna, ha eltűnne a kiskedvence.
*Magyarázza mosolyogva. Majd csak kisétál a folyosóra, és ott pár ajtóval odébb megáll. Koppant kettőt, majd mikor nem érkezik válasz, csak egyszerűen belép a nyílászárón át, majd visszajön, a kisállat nélkül.*
- Viszont... én azt hiszem lassan megyek, te pedig... ha gondolod... a konyhában a hűtőben van minden, ami kell. Nyugodtan nézz körbe. Az alagsor egyik részén van egy zárt fémajtó. Ha használatban van a gyakorló terem, nyugodtan menj be, és nézd meg. Amúgy... tudom... most keltem fel a figyelmed rá... de... egyenlőre próbáld elkerülni. Az leginkább a csapatgyakorlatok helye. Általában magas veszélyességi fokon van hagyva a vezérlőben. Nem számítanak rá, hogy általában bebóklászik valaki, aki nincs rá felkészülve. De ott lent is ki van táblázva, mi micsoda. A garázs meg... Gabriel biztos mondta... az ő motorját, és a mustángot... ne nagyon... na de... Jó éjt. Aludj jól.
*Mondja mosolyogva, majd csak integet egy sort, aztán elsétál.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 8:05 am

*Vix elismerő hümmögésel hallgatja Kitty beszámolóját Gab mozgásáról, és széles vigyor szeli át a képét, amikor elkapja a kiscsaj pirulását. ~Ahhoz képest, hogy pasija van, elég szépen áradozik...~ állapítja meg magában a rókalány, majd sunyi vigyorral meg is jegyzi.*
- Eeej-eeejj, de szééép szííííned lett.. csak nem valami kellemes gondolat vagy.. következtetééés? - kérdi lustán elnyújtott magánhangzókkal, majd ha Kitty nem felelne, csak vállat von. *- Akárhogy is.. meeegérne egy-két pillantást, ahogy akrobatázik...
*Mikor Praclit kell leműteni anyakából, é kitty segít neki, Vixen hálásan mosolyogva köszöni meg minfdezt.*
- Köszi.. Hirtelen nem tudtam, mije hol van, gondban lettem volna a levételével. De ól van, vidd csak. Nehogy elkóboroljon megint. - mondja Vix, s hangja, aárcsak tkeintete és arca, mosolygós, ahogy a kis dögre gondol. Igencsak megtetszett neki a kerekfülű, mézíllatú jószág. Arra, hogy Kitty nem szokott hallgatózni, csak elfogadóan bólint.
Mikor Kitty visszajön és a csapatgyakorlatok színhelyéről kezd el magyarázni, Vix összeránolja a szemöldökét, de látva és hallva a kiscsaj egyre kómásabb stílusát, inkább nem kérdez rá. Egyrészt, majd megnézi magának a helyet kérdések nélkül.. másrészt, ha mégis kérdése lenne, mert megjönne a jobibk esze, akkor meg ráér holnapig.*
- oookay.. Akkor jóccakásost neked, én meg szerintem betámadom a hűtőt.- köszön el, s mikor kitty távozott, valóban így tesz. Igen ám, de úgy dönt, szó szerint veszi a körbeszaglászást, és inkább rókaaalakban tezsi meg az utat.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 6:46 am

*Ahogy a lány megjegyzi, hogy Kittynek milyen szép vörös színe lett, még vörösebb lesz.
- Nem...nem is gondoltam semmire.
*Jegyzi meg
Majd ahogy elköszön, szinte rohan, hogy minél messzebb legyen most... hátha a gondolatai is a szobában maradnak. Majd ugyebár nekiindul a lány, hogy a konyhában utána nézzen a hűtőnek. Ahogy rókaalakban "rámol" a hűtő alsó részén, szinte néma csöndben, a plafonon kapaszkodva egy Alien ügyességével közeledik a Xavier birtok talán legokosabb, és legműveltebb mutánsa, Szörnyeteg. Testét vastag kék bunda borítja. Órási, gorilla felépítésű teste-lába-keze mégis szinte súlytalannak tűnik. Ahogy lassan a nyitott hűtőhöz "ballag", fejjel lefelé lógva figyeli egy darabig csöndben a rókalányt. Majd amikor az már nagyjából befejezte a kutakodást, akkor szólal meg a maga nagyon kellemes barritonján.*
- "Látogató lesz az ottan, azért roppan künn a zár,
Késő vendég lesz az ottan, azért roppan künn a zár,
Az lesz, más ki lenne már?"
* Hangzik Poe egyik verséből egy strófa befejezése. Majd csak figyeli a rókát, ahogy az (valószínűleg két lábra állva, mellső mancsaival keresgél.)
- Üdvözletem. Segíthetek esetleg valamiben? Gondolom a mancsokkal nem a legkönnyebb a hűtőt átkutatni.
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 7:29 am

*Vix csendesen szimatolja a hűtő felhozatalát. Máskor talán megérezné az idegen szagot és ugyebár a jelenlétet, de így, hogy érthető módon mással van elfoglalva, nem kicsit éri meglepetésként a megszólaló hang. Szájából riadtan ejti ki a kiszemelt rúdkolbászt, s furcsa csiripelés és kvaffogás keverékére emlékeztető hangot hallatva farolt ki a hűtőből, s tolatott be a közeli asztal alá. Azután hallva a foyltatást, a segítségfelajánlást, gyanakvón méregeti az idegen, kék szőrgombócot a plafonon, majd odaront a kolbászhoz, s visszahúzza magával az asztal alá, bár már csak félig takarja a bútor, pillantása immár kevesebb riadalmat tükröz, sokkal inkább értetlenkedést, majd az is átvált töprengéssbe, s a lány hamarosan átváltozik fél-ember, fél-róka alakba, s megigazítja a mindig magán hordott kendőt, hogy kebleit takarja az anyag. Azután végre válaszol, s felemelkedk, egyik kezében a húst ritmusra lóbálva, másikkal flegmán a csípőjén, megszólal:*
- Tudd meg, öreg, kaját loptam, azért roppan itt a zár,
hittem, léptem halk, osontam, mégis árulóm lett itt a zár
Éhes vagyok, zavar tán?
*Beletelt egy kis időbe, mire beazonosította ahozászólót, majd a kérdést, leküzdötte ösztönös menekülhetnékjét, és persze kifundálta a választ.Akárhoyg is, a végén csak összehozta, s most az utolsó kérdést hanyagul és magabiztosan teszi fel.*
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:04 am

*Szörnyeteg figyeli a rókát, ahogy az reagál. Tipikusan akár egy eltévedt kóbor róka. De akkor hogy nyitotta volna ki a hűtőt? Szörnyeteg csak figyeli, majd megszólal.*
- Vulpe Vulpe. Errefelé is gyakori vadállat. Pontosabban vadon élő ragadozó. Kis mérete ellenére rengeteg ésszel, és leleményességgel rendel...de most minek is sorolom ezeket?
*Kérdi, miközben hatalmas kezébe temeti az arcát. Majd amikor a lány visszaváltozik...legalább félig, akkor válaszol a versre.*
- Nagyon ügyes. Egész gyorsan sikerült összehoznod. Gratulálok.De úgy látom nem is teljesen róka... sokkal inkább Wervulpe. Érdekes. Nagyon érdekes.
* Mondja mosolyogva, miközben a lány himbálja a kolbászt, és figyeli a hatalmas tudóst.*
- Az iskola nagy részének nehezére esett volna ilyen választ, ennyi idő alatt összehozni. Úgy látom, ragadt rád valami az iroldalomból.
* Közli, majd hatalmas kezét a lány felé nyújtja.*
- Had mutatkozzam be. Szörnyeteg vagyok. Ahogy az itteniek hívnak. Amúgy Hank Mccoy. A Xavier birtok tudósa.
* Ha a lány kezet fog vele, akkor érezheti, hogy roppant erő lapul a férfiben, de mégis óvatosan bánik vele.*
- És... Kegyedben kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Anatita Andraste
69esek
Anatita Andraste


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : a gép előtt

Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:59 am

*A Kisvukk meglepődésében valóban közrejátszott a kékség csendes, szinte már sztoikus kis fajtaelemzése és leírása.
Majd az átalakulást és választ követően Vix elvigyorodik a dicséretre, s rövid kis késéssel, de belekezd a folytatásba. Az első sor viszonylag könnyedén jön, a másodiknál egy pillanatra elakad, majd csupán az ütemet hümmögi az utolsó, rövid egységnél. *
- Ragadt bizony, ragadt rám, az volt az én kedvenc órám,
legyen rojtos, szakadt tán, kezembe könyv kellett az órán.
- Végül, mielőtt még a kékség megszólalhatna , büszkén vágja ki magát a bezárással.*
- Folytassam-e, még az ódám?- Mindez a ragadós irodalomhoz kapcsolódóan feleli. A bemutatkozásra közelebb óvakodik, majd jobbjából a balba teszi a kolbászt, s óvatosan kezetnyújt. Mikor érzi, hogy a mancsa nincs letörve, megkönnyebbült mosoly suhan át az arcán, majd ez kiszélesedik*
- És akkor ha másnapos a tanár úr, az a a Hankover?- kérdi pofátalanul széles vigyorral, majd biccent.*
- Ann.. vagy Anette Cooper vagyok. És ha megengedi, Wervixen. De a wer-t hanyagolhatjuk, a Vix is megteszi. És mondja.. gyakran "lóg" ki éjszakánként? - kérdi, ismét elsütve egy enyhébb szóviccet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karmok és a Denevér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karmok és a Denevér   Karmok és a Denevér - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karmok és a Denevér
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Universe of the Teshaw :: Karakteres játék :: Kapu a Jóságba-
Ugrás: