Universe of the Teshaw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Testvériség

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 7:11 am

*Amikor a fiú megjegyzi, hogy többször kéne együtt mutatkozniuk, akkor csak felkacag.*
- A Teremtés Koronái... Hova is lennétek nélkülünk. Látod látod? Egy kis smink, a szokásos ruházatom, és máris sokkal királyabb leszel. Hiába... a nő teremtő varázsa.
* Jegyzi meg vigyorogva, majd csak leveszi a kocsiban a dorkót. Hosszú út vár rájuk, és nem akar cipőben utazni. Mezítlábas tappancsain fekete-metálra lakkozott körmök, melyen fehér kis macskatappancsok feszítenek. Na ezeket felteszi a műszerfal ráeső részének tetejére, keresztbe és kényelmesen elhelyezkedik. Ha így megállnak egy benzinkútnál vagy bárhol máshol, és meglátják a srác mellett a lányt, akkor tuti, hogy a királysági mutató nagyon nagyon ki fog ugrani a helyéről. Pláne, ha még a gömbnyalóka is a lány kezében van... na akkor pláne. Amikor a srác még azzal jön, hogy tartozik egy fuvarral, akkor csak biccent.*
- Nekem is vannak kapcsolataim nyugi Bébi... Talán még U-bootocskázni is el tudlak vinni... vagy... lepacsizhatsz akár valamelyik pankrátorral, vagy dívával is, ha kedved tartja.
* Mondja a lány kellemes mosollyal, majd egy idő után amikor Gav megnézte a fehérneműt, akkor azt visszacsomagolja, és a nyakában függő hiányos szív medált kezdi babrálni. Jön is nemsokára a kérdés.*
- Mikor is pattantunk le az iskolából? Három éve? Csak mert akkor három éve már biztos. De már előtte is együtt voltunk a suliba... még amikor Faithel voltam... tudod... volt egy este... amikor lent voltam a hegy mélyén a gyakorlóba. És hát... mit mondjak... már csak egy szál bugyi volt rajtam, és minden csupa vér volt körülöttem. Estella akkor is mint mindig... jó érzékkel sétált be. Ő is egy kicsit ímmel-ámmal gyakorolt a kedvenc tőrével, meg mágiával. De mind a kettőnk agyát elöntötte a vér mámorító illata... és hát... egymásnak estünk ott a bokáig érő vérben... Azóta vagyunk együtt... bár már előtte is nagyon kerülgettük egymást.
* Mondja egy ábrándos mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 7:36 am

-Három éve? Az nem kis idő. Ha jól számolok, akkor körülbelül akkor jöttetek össze, amikor mi szétmentünk Jessicával. Az mekkora kár volt. Az a lány. *És innen abba marad az áradozás Jessicáról, visszakoncentrál az útra, mert észrevette, hogy ha centiket is de azért elindul a szalagkorlát felé.*
-Tegnap még beszéltem pár emberrel ,és úgy volt, hogy Romagnába is be kell ugranunk, de reggelre szóltak, hogy végül is nem kell. Valami cuccot kellett volna Acréba elvinni, de azt mondják megoldják máshogy. Visszatérve rátok. Mióta eljöttél az iskolából azóta gondolom sokkal többet is vagytok együtt, vagy ő maradt Bulgáriában?
*Érdeklődik a dolog után, közben már lassan látják a fejük felett a táblát: Ravenna 30km. A kikötő már hamarosan előttük van, ahonnan megindul az egyhetes hajóút.* -Ha jól tudom az arabok felé még mindig vannak kalózok, poén lenne összefutni egy hajóval, az biztos. Szerintem életük egyik legnagyobb melléfogása lenne az biztos.

//A ravennai kikötőben egy óra múlva//

-Ciao Amici! *Tárt karokkal halad egy fekete, fehér függőleges hajszálcsikozású öltönyt viselő csávóhoz, majd baráti módon megöleli.* -Akkor erről a kis tutajról lenne szó? *Kérdezi az előttük álló jachtra pillantva, miközben a hajó személyzete már a csomagjaikat viszi a hajón lévő szobáikba. Rövidesen vége a szóváltásnak, és Gianni, az öltönyös csávó sietősen távozik is.*
-Azt hiszem, hogy innentől a hajó egy hétig a miénk. *Mondja félmosollyal az arcán, majd Janát előre engedve, mögötte a fedélzetre lép.*
-Ahoj matrózok, vitorlát fel, indulhatunk! *Bár vitorla nem is található a hajón.*

http://yachtviewer.lapunk.hu/tarhely/yachtviewer/kepek/oculus_yacht_2_g7yto_48.jpg
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 7:54 am

- Amióta én eltűztem a suliból, Estella is otthagyta. Anyám... nos hát ő... apám halála óta nem igen foglalkozik a birtokkal, így aztán odaköltöztünk, és így csendesen ként nagyon szerelmes lány módjára éldegélünk ott. felfogadtuk egy régi tanárnőt, Huberrát, és ő tanítja most Estellát mindenre.
* magyarázza a lány mosolyogva. Majd Jess-re a dolog, csak félrebiccenti a fejét.*
- Miért nem beszélsz vele megint? Hátha vevő lenne a dolgokra megint? De komolyan... jól néztetek ki együtt.
*Mondja a lány félig mosolyogva.*
- És ezt ő is tudja... no meg... egy lánynál nem mindig jelent a Nem nemet. Tudod hogy van ez. Az meg hogy másik pasit talált... ugyan már. Szerinted nem sír vissza téged néha álmaiban?
* Kérdi tovább ütve a vasat. Majd lassan befutnak a kikötőhöz. Meglátja az öltönyös pasit, meg Gavrilt... nézi egy darabig. Amikor a csávó elmegy, akkor szólal meg.*
- Te... Gav... én tényleg egy rongyos ribancnak érzem most magam így mellettetek.
* Kicsit keserű megszólalás... no persze... ha akart volna nézhetett volna ki dámának is... de az nem az ő stílusa. Majd csak felsétál a srác előtt a hajóra, ami valami brutális cucc.*
- Te jó ég... nekem is van pénzem meg minden... de ez a hajó valami komoly brutális izé.
* Majd az egyik szobába szimplán besétál, és az ajtót belökve átöltözik egy millitary mintás bikinire, és úgy sétál vissza a fedélzetre mezítláb, kiengedett hajjal. Végig sétál az egész fedélzeten egyszer, majd aztán megkeresi megint Gavrilt.*
- Kalózok... na igen... az tényleg komoly lenne. Nem kicsit szívnák meg. És ha ügyesek vagyunk, akkor még a hajójukat is meg tudnánk szerezni. Mi királyság lenne már a Testvériségnek beállítani egy hajóval, fegyverekkel, és foglyokkal?
* Kérdi komolyan.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 1:38 am

*Ezzel rendesen tisztában van, hogy a nem az nem mindig jelent nemet, viszont egyetlen dolog van, ami miatt mégsem fog... akar visszamenni Jesshez jelen állás szerint.*
-Tudod az az igazság, hogy szívesen megtenném, és gondoltam, hogy nem ezért van vége a dolgoknak, viszont van egy olyan apró baki a történetben, hogy ő ott maradt az iskolában, és amíg el nem végzi, addig nem is szándékozik eljönni onnan. Így számomra eléggé felejtős a dolog, mert őszintén szólva kétlem, hogy valaha is visszamegyek abba az iskolába, hacsak nem megbízásról van szó.
*Hogy koszos ribanc lenne-e, maximum vérmérsékletileg, de szerintem senki se mondaná ezt róla, aki csak egy kicsit is ismeri, aztán meg hogy ki hogy szeret öltözködni az már csak rá vonatkozik.*
-Azt nem mondom, hogy hozzánk öltöztél, de attól még nem nézel ki ribancosan. Attól függetlenül, hogy nem vagy az elegáns híve, hanem a kényelmes, és praktikus dolgoké az nem probléma, ha kell akkor úgy is ki tudsz öltözni. Amúgy meg tényleg vagány hajó, nézzünk szét, hogy mi van rajta, de nem fogunk unatkozni az biztos.
*Ezzel elindul a hajó mélye felé, maga után húzva Janát, és rohan lefelé, mint valami tinilány a plázába.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 5:20 am

*Hát akkor az átöltözéses dolog csak az utánra marad, amikor felfedezték a hajót, két hülye tinipicsa szintjén. Utána viszont fogja magát, és a fedélzet felé veszi az irányt, egy valószínűsíthetően a hajón talált laptoppal, és a hajó saját wifi kapcsolatával. Majd a már említett millitarys tangás fürdőruhában elheveredik a hajó orránál a medence mellett. A hasán fekszik, laptop kinyit, majd beindít.
Lassan elindítja az egyik csevegő programot, és azon végignézve csak felsóhajt.*
- Naná... ez a ribanc sosincs fenn, amikor kéne. Kíváncsi lennék, hogy most éppen kivel sétálgat... vagy éppen kivel csal meg.
* A hangjában lehet hallani, hogy csak poénnak mondja, de azért a kellemetlen, és talán kissé féltékeny felhang is ott van. De persze... tudja ő, hogy Estella nem csalná meg. Hiszen az a csaj is piszkosul nehéz eset, és elég kevés személy van, aki egyáltalán el tudja viselni.*
- Tehát jó lenne fogni egy két kalózt azt mondod? Lehet örülne neki a testvériség, ha vinnénk nekik egy jó kis fegyveres kalózhajót.
* Majd csak heverészik tovább, süttetve a napon magát. Ám amikor a jól ismert csilingelő hangon megjelenik az Estella név, akkor azonnal kattint. Heves kopogás a billentyűzeten. De amikor Gav esetleg szól hozzá, akkor felpillant, és válaszol. Hiszen nőből van. Egyszerre több mindent is tud csinálni.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 5:41 am

*Ő is lassan felmegy a fedélzetre egy Sex on the beach-el a kezében, majd a lány melletti fa napozóágyra veti le magát, az italt pedig a napágy és a laptop közé teszi, hogyha kedve támadna Jana akár bele is tudjon kortyolni, egészen jó az idő a tengeren. Mikor leül már csak a kalózos részt hallja, az előző mondatról már lemarad.*
-Nem lenne rossz, az biztos, de kalózokkal szerintem már csak Izrael partjainak a közelében foghatunk majd, az pedig még jópár nap, Európa környékén még nem igazán jellemző a kalózkodás, na de egy fokkal keletebbre...
*Értelemszerűen le lehet venni, hogy majd csak keletebbre fognak kalózokkal találkozni, viszont addig se fognak unatkozni az biztos.*
-Azt mondta a kapitány, hogy a hajó száz százalékosan a rendelkezésünkre van bocsájtva, az egyetlen kérés, hogy az útiránytól ne térjünk el, de az tartható. Szóval minden wellness cucc, mozi, edzőterem, bowling pálya meg ami van a rendelkezésünkre áll. Szóval dologban nem lesz hiány, az biztos. Jah és egy japán ételekből álló vacsorával fogadnak minket ma, szóval készítsd az étvágyadat! *Ahogy befejezte a beszélgetést megnyalja a száját, mert kicsit kiszáradt a sós levegőtől, és egy hosszút kortyol az italába is.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 6:04 am

*Amikor a srác leteszi a laptop és maga közé a poharát, Janát kevéssé zavarja, hogy a srác már beleivott. Fél kézzel elveszi a poharat belekortyol, majd vissza teszi. Hallgatja a srác összes mondandóját. Pötyög a gépen, majd kicsit elkomolyodva felpillant.*
- Hívd fel a barátodat. És mondd neki, hogy mondjon egy árat a hajóra, és egy számlaszámot. Megveszem ezt a kis cukiságot.
* Közli olyan hangon, amiből Gav tudhatja, a lány nem viccel. Neki komolyan kell ez a cucc. Nagyon jó kis hajó... és ez neki totálisan bejön. Még ha esetleg nem is a legújabb konstrukció.*
- Mondjon egy árat. Nem fogok alkudni. Azonnal átutalom a pénzt, és utána nem sokára az ügyvédem a tulajdonjogi papírokért felkeresi. Az sem érdekel, ha felülértékeli az összeget.
* Közli a lány halál komoly hangon. Most döntötte el, hogy kell neki EZ a hajó. Nem másik. Ez. Majd beír még egy pár dolgot a cset-be, aztán csak összezárja a gépet, és felül.*
- Ami azt illeti... Estellának sem lenne ellenére ez a cucc. De...
*felpillant a srácra, és az álla alatt végig húzza hegyezett körmét kedveskedőleg, aztán tovább mosolyogva folytatja.*
- Ha nem lenne barátnőm... és nem lennénk olyan kapcsolatban amilyenben, akkor talán... még azt is mondanám, hogy megdönthetsz a hajóút alatt... Romantikus lenne... egy szép kirándulás egy ilyen út... csak ketten.
*majd csak felkacag*
- De hát... mi már régóta munkatársak vagyunk. És munkatársak között tabu a szex, valamint a munkakapcsolaton túlmutató minden. Ami meg Jess-t illeti... Szeretnéd, hogy otthagyja a sulit? Mert akkor rácsörgök, és tárgyalok vele. Ajánlok neki jobb helyet... ahol jobb tanárok vannak, és jobbak a körülmények. Tudod... Jess...mindig is kicsit flancolós csaj volt... nem volt neki elég az olyan tróger cucc mint pl nekem. Hidd el... simán lelépne, ha kapna új ajánlatot... és még ráadásul téged is...
* Jegyzi meg a lány mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:56 am

-Komolyan meg akarod venni? Akkor felhívom. *Előveszi a mobilját kikeresi a számot, majd kér egy műholdas telefont. Bepötyögi a számot a műholdasba, majd a telefon kicseng.*
-Ciao Amici. A hökgy akivel a hajón vagyok meg szeretné vásárolni, azt mondja, hogy a pénz nem akadály. Mit szólsz te ehhez? ... Rendben, átadom. Ciao! ... Az elkövetkező percekben kapsz egy e-mailt egy számlaszámmal egy árral, ha elfogadhatónak tartod akkor a tiéd a hajó, amint szárazföldet értünk és aláírtad a szerződést Acréban.
*Majd terelődik a szó, a szex nem igazán téma és ő se menne bele, még ha lehetőség lenne rá sem, okai vannak, nem is kevés, talán egy kezén nem is tudná megszámolni.*
-Akár még jó is lenne, tudnék örülni neki az biztos. *Mondja széles mosollyal az arcán, nagyon boldog lenne, ha el tudnák ezt neki intézni.*
-Nem is gondoltam, hogy ti ennyire jóban voltatok, hogy ilyesmit el tudj intézni vele?
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 8:17 am

*Amikor a srác felcsörgi a barátját, és letárgyalja vele, amit le kell majd elmondja mire jutott, Jana már nyitja is fel a laptopot, és vár. Nemsokára harangszó jelzi, hogy üzenet érkezett. Jana rákattint nézi, majd csak megvonja a vállát.*
- Úgy tűnik nagyon jó barátod. Mert ez marhára jutányos ár egy ilyen hajócskáért.
* Mondja komolyan, majd csak ismét kattogtatni kezd az egérrel, begépel számokat, és kódokat, aztán ismét enter. Ismét harangozás.*
- Az átutalás úgy tűnik megtörtént. Remek. Ezennel már csak egy aláírás hiányzik, és meg is leszünk. Már az ügyvédemnek is elment a levél a tranzakcióról, így aztán Ő is rendezni tudja majd a dolgokat. Komolyan... Gav... köszi. Csúcs dolog. Úgy gondolom többet fogunk jönni hajókázni. Sőt. Lehet hogy bárhova kell majd menni tengeren túlra, ezzel fogunk menni. No mit szólsz hozzá? Nagy valószínűséggel Messer Auditore úgy is így oszt párba. Ismeri a jó csapatokat. És van egy olyan sejtésem, hogy többször osztott már minket egy célpontra, mint azt gyanítanánk.
* Mondja a lány mosolyogva. Majd mivel Gav ügyesen kikerüli az erotika témáját, és inkább Jessre reagál, csak elvigyorodik.*
- Jóban voltam én az összes szukával, akivel megérte. Így aztán Jess-el is. Na mi a véleményed? Hívjam? Szeretnéd?
*Majd persze ez mind csak költői kérdés. A telefonját előszedi, és feltápászkodik, de előtte még egyet kortyol a srác koktéljából. Aztán pár lépést odébb sétál, persze a srác így is tisztán hallhatja mind Jana szavait, mind a lány néhány szavát. Ahogy Jana megszólal, hangja a jól ismert játékos erotikus búgásba fullad.*
- Hola mi amor. Lenne egy kérdésem. Még mindig ott akarod hagyni bulgáriát? Igen mi Amor. Tudom, hogy nem szereted igazán... és hogy találál? Neeeeem hiszem én azt. Jobb partit tudnék neked annál. Hidd csak el. Lecsekkoltam. Persze, hogy lecsekkoltam. Hogy kicsoda?
* Gavrilra pillant.*
- Emlékszel Atanasra?
* Néma csend, a vonal túloldaláról. Majd ismét megszólal Jana egy kis csend után.*
- Igen Amore Mio. Az az Atanas. No... akkor... azt mondom neked, hogy megadok egy telefonszámot. Megmondod, hogy én mondtam, hogy hívd fel, és akkor letárgyalod vele. Még ma összeszeded a holmid, és indulsz jegyet venni ahogy letetted a telefont. És megváltod Firenzébe. Aztán megkeresed ott a Grimaldi rezidenciát. Ott már várni fognak. És majd a tanár is oda fog menni. Atanas meg... majd megkeres. Na ennyi voltam Cicus. Aztán vigyázz... tudod... a rézfaszú bagoly jó az ágyban... de utána szarul fogod magad érezni. Kemény az a réz.
*Azzal vigyorogva kinyomja a telót.*
- Nos... küldetés teljesítve.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 6:14 am

*Némán hallgatja a telefonbeszélgetést, és csodálkozva néz a telefonáló lányra, nem is gondolta volna, hogy ennyire egyszerű a történet, és mondjuk nem kell titokban beosonnia a Nezabarba, és elrabolnia Jess-t, vagy titkosított leveleket küldeni neki. Mondjuk alapjáraton is mindig egy foggal bonyolultabb, és rafináltabb megoldáson töri a fejét, pedig a megoldás általában pontosan a szeme előtt van, és csak ki kellene nyitnia a szemét.*
-Köszönööööm Széépen! *Egy ilyen elnyújtott köszönéssel ugrik a lány nyakába, és majdnem fel is borítja, de közben lép egyet előre, Jana pedig reflexszerűen hátra, így mindketten meg tudják tartani az egyensúlyukat. Aztán magával rántja a lányt, és a napozóágyon kötnek ki egymás mellett.*
-Bocsi a túláradó köszönetért, de ez most így kijött. Nem hittem volna, hogy csak ennyibe kerül az egész. Szerintem hazaúton akkor én a Grimaldi birtokra fogok menni, és onnan viszem majd haza őt. *Közben az italt keresi, amiből még maradt egy fél pohárnyi és egy szuszra le is húzza.*
-Szerinted a vacsorához öltözzünk ki japánosan, vagy csak simán menjünk le enni. A felszolgálás az tuti japán lesz, és az étkező is japán stílusban lesz berendezve. Onnan gondolom, hogy fél évvel ezelőtt volt szerencsém részt venni itt egy orosz vacsorán, és ott úgy volt minden kitalálva.
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 6:43 am

*Gavril a nyakában landol a telefonbeszélgetés után, mire a lány valóban lép egyet hátra. Nem akar hanyatt vágódni Gavrillal, noha semmi kifogása a srác közelsége ellen... csak hát mégis no. Ez tiszta munkakapcsolat. Estellával simán megtenné, hogy hagyja magát hanyatt dönteni, de az teljesen más szituáció. Gavril örömködésér, majd végül mégis eldőlésre csak nevet egyet.*
- Ugyan már. Nagyon szívesen. Ami meg az egyszerűséget illeti... sosem szerettem túlbonyolítani a dolgokat. Na jó... Vannak helyzetek, amikor igen. De ez most nem az. Amikor Gavril mondja, hogy lehet jó lenne Japánosan öltözni, elgondolkodik.*
- Hát... talán van nálam egy kimono... általában azzal tekerem be az Árnyszirmot. Amolyan... tradicionális megszokás. Még anno egy japán lánytól kaptam a Nezában. Nem is emlékszem már a csaj nevére. Mindegy is.
* Mondja mosolyogva, majd csak feltápászkodik, megáll Gavril előtt, és kissé meghajol, amolyan úrhölgy stílusban, majd aztán elindul befelé a hajótestbe. A szobában gyorsan átvedlik az említett Kimonoba Még a hajában a kiegészítők is megtalálhatók. Majd csak elindul az étkezde felé, ami ahogy Gavril mondta, tényleg valóban japán stílusban van berendezve. Így aztán szépen lassan besétál, és ahogy kell, Jana a viselkedését is ehhez igazítja. Kimért meghajlás mindenki felé, majd apró, kissé csúsztatott léptekkel sétál be, és az egyik asztalhoz térdel le, és vár. Amint Gavril megérkezik, térdelve hajol meg felé, ahogy az illik. Majd neki kezdenek az érkezésnek.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 6:59 am

*Ő is távozik, hogy átöltözzön a vacsorához, később érkezik mint Jana. AMikor meglátja, hogy már helyet foglalt az asztalnál sietősen tolja a protokol mozdulatokat, majd az asztalhoz megy. Meghajlással köszönti a lányt, majd az asztalhoz térdel ő is.*
-Jól nézel ki. *Jegyzi meg, és még ha csak maximum az illendőség hajtaná, de annál többről van szó, a lány tényleg jól néz ki a kimonóban.* -Akkor együnk!

//5 nappal később arab vizeken//
*Sötétes az éjszaka, a legénység néhány tagján kívül már mindenki alszik. Kihasználva a felhős ég miatta teljes vakságot egy hajó érkezett meg párhuzamosan a yacht mellé. Rövid időn belül pedig emberek árasztják el a hajót, innen ki lehet venni már, hogy kalózokról van szó. A kapitány ezt észlelve aktiválja a vészjelzőt, és azonnal kulcsra záratja a parancsnoki híd ajtaját. Gavril álmából riad fel a megszólaló vészjelző hangjára. Egy nadrágot kap fel magára, valamint a két alkarvédőt. Résnyire nyitja az ajtót, majd átvágódik a szemben lévő szobába, ahol Jana van. Biztos benne, hogy nem fogja érkezésével meglepni a lányt, hisz az is biztos felkelhetett a jelzésre, valamint gondolhatja, hogy a srác azonnal hozzá fog menni. Szóval az ajtón befordulva rögtön a lányhoz szól.*
-Még nem is a tied, de már el akarják venni a hajód. Mit szólsz hozzá? *Ez a két kérdés jön ki először a száján.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 7:12 am

*Amikor a fiú megdícséri a ruháját, elsmosolyodik, majd csak halkan, kissé pirulva köszöni meg.*
- Azért... te sem panaszkodhatsz. Jess szerintem dobna egy hátast, ha így látna. De komolyan.
* Jegyzi meg mosolyogva. Majd csak lassan hozz kezd az étkezéshez.*

//5 nap múlva//

Már jócskán benne járnak az éjszakába, amikor a riasztó felkelti őket. A párnája alól kapja elő a két csuklópántot, és nem is foglalkozva a ruhákkal felcsatolja, majd a katanáját is az oldalára akasztja a megfelelő szíjjal.
Amikor Gavril érkezik hirtelen, meg ugyan nem lepi, azonban a reflex az reflex, így az alkaron jól ismert fémes surrogással enged le a két penge, ám Jana nem mozdul a fiú felé. A kérdéseket hallva még a kevéske fényben is őrült parázs gyullad a szemében.*
- Ami az enyém, nem vehetik el. Vagy ha el akarják, hát a belüket fogom kiontani.
*Jegyzi meg komolyan. Majd csak hozzá teszi.*
- Még szerencse, hogy parancsba adtuk a legénységnek, hogy adják meg magukat, és ne hősködjenek, a maguk érdekében.
* Jegyzi meg komolyan, majd hátat fordít Gavrilnak. Ő nem vesz fel semmilyen ruhát. Úgy ahogy van, egy pólóban, és egy franciabugyiban indul meg. Ám nem messze, csak a fal felé. Majd arra felszaladva onnan elrugaszkodva a jól rögzített lámpatesten megkapaszkodik, és a lábai hajlatával fogja azt meg, így lóg fejjel lefelé, elég magasan. A póló alja egy kis részen be van gyűrve a lány alsójába, hogy ne lógjon le a fejére. Általános dolog, hogy az ember nem néz felfelé. És egy fekete alapon lévő fekete foltot nehezen vesz ki. A vége meg már úgy is mindegy az egyénnek.*
- Gyorsan. Lépéseket hallok. Ideje vadászni.
* Közli tipikusan vigyor hangszínnel. Majd csak némán mozdulatlanná dermed.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 5:44 am

*Pontosan ezt a választ várta a lánytól, nem csalódott. Ő nem fog falra mászni és semmi eltérőt, csaj simán meglapul az ajtó oldalában azon az oldalon, ahol az ajtó takarja amikor kinyílik. A szemkontaktus megvan, látni fogja társa szemében a pillanatot mikor fognak lecsapni. Értelem szerűen övé az ajtó felőli manus, Janáé a távolabbi feltételezve, hogy ketten vannak, ha nem Jana gyorsabban elintézi a szegény balekot. Falhoz simul, mély levegőt vesz majd hallja ahogy megállnak az ajtó előtt. Két eltérő időben megálló kopogás. Rövid elméleti beszélgetés zajlik le kettejük között.*
~Háromra!~ *Az ajtó nyílik, Jana szemében villan a láng, egyértelműen azt üzenve: Három!
Aj ajtó oldalán átnyúl, megragadja a nyakát, majd fémes surlódás végén egy kis reccsenéssel. Nem fojtott, tőrt eresztett a nyakába, amit a csigolya sem állított meg. Az alak nem esik össze, nyakánál fogva tartja a csávót, ha a másik is bevégezte, akkor majd a földre engedi.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:03 am

* Amikor Gavril ismerteti a "tervet", miszerint háromra támadnak, már nagyon jól tudja mire gondol a srác. Nem egyszer dolgoztak anno együtt, amikor még tűzgolyóval, és villámokkal szórták a szerencsétleneket. Ám most sem más a helyzet. Csak az eszközök változtak. A két húsz év körüli kölyök lapul, majd amikor beérnek az öngyilkosjelöltek, akkor Jana szemei felnyílnak, mert eddig csukva voltak. Ez elegendő jelzés a srácnak. Ő a férfit tarkón szúrja, és így hal meg Gavril ellenfele. Jana pedig szimplán a lábaival elengedve a lámpát, kinyújtott kézzel a férfi fejtetejére érkezik, a pengéket fejtetőtől torokig tolva benne, majd gyorsan rántja is ki. Agyvelődarabkák, és vér, valamint az agyvíz folydogál csöndesen a padlóra. Majd kitisztítják. Nincs ebben semmi gáz. majd a lány megtörli a pengéket a halott ruhájába.*
- Ezek sem tudják mitől haltak meg.
* Sóhajtja halkan, majd letérdel az áldozatához, és lecsukja annak szemét.*
- Ki kardot ragad kard által vész. Nyugodj békében.
* Búcsúzik el a kalóztól, és ha minden sejtése igaz, akkor a srác is épp ezt teszi. Majd csak a szekrényhez lép, leakasztja oldaláról a katanát, és beteszi oda. Azonban egy kis övet vesz elő, és azt a derekára csatolja. Abba kisebb dobótőrök vannak, amikkel elég jól tud célozni, hála a képzésének, és a régi életének is.*
- Mehetünk.
*Azzal megindul arról, amerről ez a kettő jött. Valószínűleg előbb utóbb úgy is keresni kezdik a két hullát, és akkor szépen elszakadoznak. Így aztán elég sok előnyt biztosítanak majd a két assassinnak. De ha nem, hát az sem baj.
Így aztán elindul a lány, maga után valószínűleg a fiúval, és akkor aztán az ég kegyelmezzen a kalózoknak.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:13 am

*Jana is végzett a másik sráccal, így ő is földre engedi áldozatát. A tőrt gyorsba megtörli ő is, majd lehajtja áldozata szemét.* -Requiescat in pace. *Nem szegez több szót hozzá, ez bőven elég, személyesebb dolgot nem fűz hozzá. Közben átkutatja a srác zsebeit, ahonnan rádiót vesz ki. Rádiócsönd van, jelenleg nem tudnak meg semmit. Megvárja amíg a lány felszerelkezik, majd elindul utána.* -Vigyázz. *Finom mozdulattal a folyosó másik oldalára taszítja a lányt. Két újabb szerencsétlen halad a folyosón, de hamar végük van, csak egy tőr a nyakba. Gyorsan elvégzik a rituálét, majd haladnak tovább.*
-Ha szabad lenne megjegyeznem, szerintem haladjunk a híd felé, a kalózok kapitánya minden bizonnyal ott tanyázik. A legrövidebb út azt hiszem a személyzeti lépcsőn át vezet, ami az étkező mögött van a konyhában, az a parancsnoki híd alatti szintre visz minket. *Ez e legegyszerűbb és leglogikusabb út a híd felé, és erről valószínűleg a kalózok sem tudhatnak még, hiszen a falban lévő rejtekajtók mögött található a lépcsőház. Nem praktikussági csak esztétikai okok miatt vannak rejtekajtók, de nekik ezt most pont szerencse.*
-Ha megvan a kapitány vele sarokba szoríthatjuk a többi balfaszt is. Vezető nélkül esélytelenek!
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:21 am

*Ahogy a srác a másik oldalra taszítja, elvigyorodik. A mellette elhaladó férfi a tarkójába kapja a pengét, ami így a kisagyon villan át. A lányban fel is sejdül egy gondolat, amire kuncogni kezd.*
- Ennek a szerencsétlennek az utolsó ami átvillant az agyán, a pengén volt.
*Közli vigyorogva, majd jön a szokásos "Nyugodj Békében" mondat, és a szemlezárás. Majd a fiú részletezi az útvonaltervet.*
- Legyen.
* Azzal néma csöndben, mezítlábas tappancsain halad végig a folyosón, mostmár figyelve minden apró neszre, és rezdülésre. Amikor elérik a lépcsőház takaró ajtaját, odébb húzza, majd a fiút fedezve előre engedi, aztán belép, és visszazárja.*
- Csak ne lennének ilyen piszok hidegek ezek a padlók.
* Morogja maga elé, majd int a srácnak, hogy mehet. Ő marad hátul, hogy fedezhesse a másik előrenyomulását. Majd amikor a konyha részénél járnak, Jana egy pillanatra megáll az egyik hűtő előtt. Rizikós, de most megengedi magának a pillanatnyi kihagyást. Kinyitja a hűtőt résnyire, és amikor meglátja amit keres, kiszed belőle két rudat. Két csoki van a kezébe. Oda cicceg Gavrilnak, majd ha az felé fordul, minden figyelmeztetés nélkül dobja neki a csokit. Az egyiket. Majd ő gyorsan megbontja a magáét, és betolja a fejébe. Utána indul tovább, a lépcsőkön a híd alatti szintre. Az ajtónál megálljt jelez a srácnak, majd az ajtót hirtelen csapja sarkig, ami így koppan egyet, de furcsán reccsenve. Kivágódik a lány, is visszazárva Gavril előtt az ajtót. A fiú a záróalkalmatosság túloldaláról a szokásos kattanást, és egy tompa reccsenést hallhat, majd nyílik az ajtó.*
- Jó volt a sejtésem. Állt valaki az ajtónk előtt, mert nem tudta, hogy ajtó.
*Jegyzi meg vigyorogva, majd int, hogy mehetnek tovább.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:52 am

*Észrevétlenül eljutnak az étkezőig, onnan pedig be a konyhába. Már nyitná az ajtót, amikor Jana úgy dönt, hogy egy kis éjféli hűtőrablást hajt végre. Hirtelen hozzávág egy csokit, amit most csak úgy zsebbe csusszant, még nem akarja megenni, nem éhes, a japán vacsora bőven sok volt neki. Tovább haladnak nesztelenül a lépcsőházban, és csöppet sem meztelenül, bár Jana elég közel áll ehhez a dologhoz. Megállnak a legfelső szinten Jana pedig magánakcióba kezd, és természetesen sikeresen.*
-A kis sasszem. Nah ha ide kilukadtunk végig ezen a folyosón, majd balra ott nyílik egy ajtó ki a szabadba. Ott lépcsőn fel a hídig tovább nincs tervem. Gondolom bekukkantunk, ha nincsenek max vagy 5en akkor berúgjuk az ajtót, de kétlem, hogy többen lennének. Mit gondolsz? *Közben a rádió megszólal, az értük elküldött csapatot keresik, valakinek feltűnt, hogy már gyanúsan hosszú ideje nem jelentettek.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 7:02 am

*Jana, aki most nesztelen, és majdnem meztelen is, csak hallgatja a srácot, majd a kis sasszem dologra csak pukedlizik egyet amolyan kissé szemtelen stílusban. Aztán Gavril elmondja a további terveket, de megszólal a rádió.*
- Válaszolj nekik.
*Súgja oda halkan.*
- Mondd azt, hogy minden tiszta, és nem találtál semmit. A nyelvet ismered.
* Mondja továbbra is halkan, majd ő azért megy tovább jópár lépést, remélve, hogy a srác is jön majd, megindul kifelé. Az ajtót csöndben nyitja ki, majd hatalmas szerencséjükre üres az a rész, ahol járnak. Valószínűleg az összes kalóz a hajó átfésülésével van elfoglalva. Így aztán iszonyatos csöndben siet fel kissé meghajolva a lépcsőkön. A csillagok tompán fénylenek át a felhők ritkásabb részén. Ám a hold nem igen ad fényt, hiszen takarja egy vaskos zsíros felhő. Jó idő ez így. Nagyon jó idő a vadászatra.
*Pokoli fürgén teszi meg a pár lépcsőt fel, ám a kabin ajtaja előtt áll egy őr. Lenyúl az övébe, és kiemel egy dobótőrt. Lelapul a lépcsőkön, és céloz. Amint meg van a célpont tisztán, iszonyatos lendülettel küldi meg a pengét, ami így szinte markolatig állapodik meg a férfi szemébe. Gyors halál. A lány felpattan, és hármasával veszi a lépcsőfokokat, amíg a férfi összecsuklik. Koppanva érne földet, de a lány becsúszik így a test igazából rá zuhan, így nem adva hangot.
Kezét felteszi, és jelez Gavrilnak, hogy siessen, és nézzen be az ablakon, hogy mi van bent. Ha ez megvan, akkor a további dolgok már simán mennek. Remélhetőleg.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 7:15 am

*Ujjaival hatost formázva jelez, hogy szép dobás volt, majd a lány után oson. A legfelső lépcsőfok tetején kicsit megemelkedik a guggoló állásból, és mondhatni majdnem feláll. Az a fél pillanat épp elég arra, hogy ő mindenkit lásson, de őt senki se. Feloson Janához, majd az ajtó szegletébe húzódzkodik ő is.*
-Szóval a szitu. Három fő, szal piskóta lesz. Egy kormányoz, a kapitány a térképasztalnál ül, egy csávó az ajtóban áll. A kapitányt meghagyom neked, a másik kettő az enyém. Csak ne öld meg!
*Jelez Janának, hogy nyissa be az ajtót, ő pedig már bele is állította a dobótőrt a kormányosba, aki holtában ráesett a hajókürte, ami elég balfék egy húzás volt, de innentől már lassan mindennek vége. Ahogy a dobótőrt eldobta az ajtó mellett álló csávóra szegezi a karját, ás pisztoly dörren az alkarvédőből. Da Vinci nagy találmánya volt ez, a nagyszerű mechanikusok a Smith & Wessonnál még tovább fejlesztették a technológiát. Mire visszanéz Jana már nincs mellette.*
-Csak hagyd életben. *Figyelmezteti a lányt, bár nem is látja.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 7:28 am

*A dícséretre, hogy jó dobás volt, csak biccent, majd a srác elmondja, mi merre hány méter. Jana biccentve jelet, hogy értette, majd amikor berúgja az ajtót, Gav már betájolt mindenkit, így a villanóbomba, ami az övében van a kések mellett szintén megindul. Hatalmas villanás, és Gav tőrével egyszerre suhan be az ajtón a villanással. Elkapja a kapitányt, majd a fejét az asztalba csapja. Az reccsen egyet, és a térképeket is vér önti el, de csak az orrát szakította be a férfinek. Majd a penge villan, és a csávó torkán fekszik végig a penge.*
- Egy rossz mozdulat... és esküszöm felnyitom a torkod. Fogd a kibaszott rádiódat, és parancsold meg az embereidnek, már akit életben hagytunk, hogy tegyék le a fegyvert, vagy megdöglenek egytől egyig, és te is követed őket. Értve vagyok?
*Kérdi olyan hangon, amit az ismerősei jól ismernek. Ez az a hangszín, ami után általában az emberek nyitott torokkal, levágott fejjel, széttépett hasfallal fekszenek a földön. A férfi teszi amit Jana mondd. Nem sokára meg is érkeznek a kalózok, és mindegyik leteszi a fegyvert. Azt nem tudják hányan vannak még Gavrikékon kívül, de jobb a békesség alapon cselekszenek.*
- Jól van fiacskáim. Így így. És most szépen... mindenki hátrateszi a kezét.
*Int Gavrilnak, hogy kösse meg őket valamivel. Ha ez megtörtént, akkor a kalózvezér is erre a sorsra jut, majd mennek a raktárba, bezárásra egytől egyig. A hajó meg... valamelyik matrózt átküldik rá, hogy kösse a Yacht után, és szépen irányozza a hajó után, aztán irány mostmár Acre.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 7:39 am

-Megmondtam, hogy innentől sima ügy. *Aztán szépen sorban megérkeznek a kalózok, szám szerint kilenc.*
-Akkor kettő meg kettő meg egy megy egy meg kilenc az tizenöt. Remélem ennyien voltatok egy fél órája, ha valaki elbújt, akkor most közöljétek, vagy nem lesz jó vége a dolgoknak. *Hangján kicsit hallatszik, hogy örülne, ha még pár életet esetleg ki kellene oltania. *Közben krokodilszalaggal tekeri be a kalózok kezét, majd átadja a személyzetnek a kalózokat.*
-Egyenesen Acre felé. *Adja ki az utasítást, majd előveszi a zsebéből a csokit, majd majszolni kezdi, mint egy éhes kismókus. A tömeg közben érthetetlenül bámul Gavrilra. Majd felnéz eltekint jobbra-balra, és megszólal.*
-Mi van? Megjött az étvágyam a vérszagra. *Majd visszatér a csoki megevéséhez.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 8:06 am

*A kalózok megjönnek szépen lassan, majd Gavril is megteszi amire a lány kérte. Így aztán gond nincs. Megtörténik a hajófoglalás, a kalóztalanítás, a "letartóztatás", minden ami jó a két fiatalnak. Majd csak Gavril hirtelen előveszi a csokit, és megeszi. Mindenki néz hatalmas szemekkel, Jana meg csak megvonja a vállát vigyorogva.*
- Apropó... barátaim... ha tudnátok nekem segíteni... itt ott kicsit vérmaszatos lett a hajó a ténykedésünk után. Meg tudnátok oldani a dolgot?
* Kérdi mosolyogva a legénységtől, majd miután azok amúgy is hálásak mert hajuk szála sem görbült, csak bólogatnak nagy bőszen, így a lány csak fogja magát, és elmegy szépen aludni egy tisztább szobába.*

//3 nappal később Acre kikötője//

*A lány száll ki először a napsütötte meleg időben a partra, majd a bejelentéseket megteszi a hatóság felé, amit meg kell. Természetesen mindent folyékonyan arabul*
- Szép napot. Nincs elvámolni valónk semmi. Csak kirándulni jöttünk én és a vőlegényem. Itt vannak az irataink.
*Azzal a férfi kezébe nyomja a papírokat. Az átnézi, majd mosolyogva jó utat kíván az ifjú párnak. A yach, és a kis naszád megindul a megadott koordinátákra.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Baqwa Teshaw
69esek
Baqwa Teshaw


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 6:34 am

*Jana után száll ki a yachtból, hasonlóan kiöltözve, mint ahogy felszálltak még Ravennában. Áthaladnak az ellenőrzésen, majd amikor visszakapja az iratait kicsit megakad a szeme. Mikor távolabb mennek megszólal.*
-Nekem nincs jogosítványom? Nem találok sehol. *Jegyzi meg egykedvűen.* - És miért mindig nekem kell lennem a férjnek, miért nem lehetnék egyszer a feleség? *Jegyzi meg ezt már teljesen viccesen, majd amikor kiértek a kikötő melletti parkolóba cuccait a csomagtartóba hajítja, és helyet foglal az anyósülésen. Látszik is, hogy miért nem kapott jogosítványt, az autó Janához illik teljesen.*
-Mit gondolsz, mikorra érünk az erődhöz? Olyan két három órára saccolok. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet a főhadiszállás, én Monteriggioni-ban kaptam kiképzést, nem itt a közel-keleten.
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 6:50 am

*Amikor a srác megjegyzi, hgy nincs jogsija, a lány csak elvigyorodik.*
- Ugyan Szívem. Emiatt ne aggódj. Nekem van. Ha meg véletlenül nem tetszene ahogy vezetek, akkor ki lehet szállni. De persze csak menet közben.
* Mosolyodik el, majd a másdik kijelentésre kicsit elkomorodik.*
- Nézd Drága. Én szívesen átadom neked a feleség szerepét. Amúgy még csak menyasszony. Azonban ha pont arábiában akarod elkezdeni, hát lelked rajta. De akkor nem árt, ha tudod, mit kínál a patriarchális társadalom a nőknek. Ugye nem kell részleteznem, hogy itt még él a megkövezés, de persze csak a nőknek.
*Mondja immáron totálisan halál komolyan, majd amikor elérnek az itt parkoló kocsijukhoz...(Tiszta Tomb Raider. Mindenhol van kapcsolat, kocsi, fegyver...minden)... a lány beül a kormány mögé, majd megvárja, amíg a srác is beül, láthatóan köti be magát, majd aztán rálép a gázra.*
- Hát igen... Te két három órára saccolod. Nagyjából annyi is lenne...
* A kerék iszonyatos csikorgással indul, és a mustang fara kicsit ki is lendül oldalra.*
- Azonban én másfél óra alatt megteszem azt az utat.
* Jegyzi meg vigyorogva, miközben padlóra nyomja a gázt.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Testvériség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Testvériség   Testvériség - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Testvériség
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Universe of the Teshaw :: Karakteres játék :: Kapu a Jóságba-
Ugrás: