Universe of the Teshaw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk.

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Samuel Teshaw
69esek
Samuel Teshaw


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Aug. 22.

2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk.   2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 9:43 am

Kicsit elgondolkozik, megdörzsöli az állát, majd nyújtózik, aztán egy ugrással a 2 kezén terem, úgy fürkészi tovább.
-Talán...talán tudom kik vagytok. Hát persze! Emlékszem! Bár...eléggé felhagy már a memóriám. Mással kell törődnöm. Nincs időm már ápolni a hagyományokat. Dúl a technika! Fejlődik minden! Fejlődjünk mi is vele együtt! Már nem...dárdákkal ölünk...hanem fegyverekkel! Bár...a gyilkosságokat csak ezekkel lehet a legtisztábban végre hajtani. De...jöjjön egy nagyobb ütközet...már nincs idő a tőrökre, illetve az öklözésekre. Kultúránk a sírba száll! Eljő a csillag korszak! Amikről meséltek nekünk egykor. Tudtam én...hogy egyszer a középeb leszünk. Én megmondtam!
Mutat rá kampós ujjával, amin gyűrűk vannak. Valószínűleg ezeket is lopta.
-A sámán megmondta hogy felemelkedünk egykoron. Lehet eljött az ideje! Én hiszek a sámánnak! A sámán bölcs! Ezt mindenki tudja.
Kezd el kuncogni rekedtes hangján, majd a nyelvére rakja a tőrét, és egyensúlyozik rajta. Rejtély hogy nem sebzi meg a méreg, illetve nem lesz semmi baja.
Vissza az elejére Go down
Lior Teshaw
69esek
Lior Teshaw


Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Aug. 17.

2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk.   2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk. - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 9:54 am

*Amikor a másik elkezd papolni a sámán jóslatáról csak biccent.*
- És azt is mondta a Sámán, hogy Két Fivér lesz kik megnyitják útjukat a csillagok közé népünknek.
* Mondja komolyabban, miközben félszemmel, és füllel a lány távozását figyeli .Nagyon nem szeretné, ha annak az ártatlan, és jószándékú leánynak bármi baja esne. Így mikor végre eléri az erdő szélét, akkor már teljes erejével Skinny-re koncentrál.*
- A sámán bölcs. De sokan bolondnak vélték. Még a mi törzsünkben is. Pedig a barlangok sámánjai egyszer sem hazudtak, és mindig jól mondták hogy mi várható.
* Bólogat nagyon is beleegyezően. Majd amikor az mondja, hogy már nem dárdákkal ölnek, ismét bólint.*
- Nem. De sokszor a fegyver kevés. Sokszor nem elég. Nem árt a régi technika is. És Te is tudod, hogy igazam van. Te is tudod, hogy bizony kell a kés, és a pengék, mert a fegyverekkel nem lehet közelben harcolni.
* Vigyorog a másikra. Amikor az elkezdi egyensúlyozni a nyelvén a tőrt, tapsol kettőt a szürke patkány.*
- Bravó... szép. Hát még nem felejtetted el hogyan kell csinálni a hasonlókat. Ez dicséretes. Mára már én sem ápolom úgy a hagyományokat. Mára már nem úgy élek, ahogy régen. Mit mondjak...
* Tárja szét karjait...*
- Városi patkány lettem. Elkényelmesedtem...
* ez persze szemenszedett hazugság. Már az izomzata sem ezt sugallja.*
Vissza az elejére Go down
https://teshaw.hungarianforum.net
 
2012. Beszívjuk, hogy űrutazzunk.
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Universe of the Teshaw :: Karakteres játék :: Kapu a Jóságba-
Ugrás: